İçimdeki heyecan birden söndü.

merhabalar, okuldan bir kızı feysten eklemiştim. 1 hafta kadar sohbetimiz oldu. çok iyi anlaşıyoduk, düşüncelerimiz uyuyordu. sonra bulusmaya karar verdik buluştuk. her şey çok güzeldi tatlı kızdı. samimi bir bulusmaydı. kız da rahattı ben de. gercekten zevk almıstım o gun. Kızın fizigi yerinde samimi bir kız tek hoslanmadıgım sey suratiydi yani çok tatlı sayılmazdı . Sorunum şu ki, o günden 1 gün sonra içimde hiçbir heyecan kalmadı. her gün onu beklerdim feysbukta onla bulusmanın hayallerini falan kurardım. şimdi ne bekliyorum, gorsem de bise yazasım falan gelmiyor. İçimdeki o en önemli şey olan heyecan kalmadı hem de daha 1 hafta bile olmamışken ve sadece 1 kere bulustuk. Bu heyecanın hemen sönmesinin nedeni nedir ? Cevaplarsanız sevinirim.

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• Belliki dış görünüşe fazla önem vermişsin.

0|1
    0|0
    • ben de bunu kendi kendime sordum. acaba bu yuzden mi sogudum diye. ama cevap veremedim. belki de dogrusundur bilmiyorum :/

• Yazdıklarına bakılırsa en mantıklı sebep bu.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• kendini çok hazırlamışsın ama hayallerini karşılayacak çekicilikte değilmiş..

0|1
    0|0
  • Dış görünüşe çok önem vermişin..

0|0
    0|0
  • yüzünü beğenmemen yetmiş

0|0
    0|0
    • kıza bayağı ümit vermiştim ya. Ne yapmalıyım şimdi ? Ortada çıkma teklifi falan yoktu ama konusmalar bakıslar falan sevgili gibiydik. nasıl davranmalıyım eğer arkadas kalmak istiyorsam ?

• arkadaş kalırsan kız sürekli acı çeker.yavaştan yolvermeye bak.

Erkekler Ne Diyor 2

• her şey çok güzeldi tatlı kızdı. Kızın fizigi yerinde samimi bir kız tek hoslanmadıgım sey suratiydi yani çok tatlı sayılmazdı. parça parça seversen duygularında parça parça olur eğer kızı bir bütün olarak görüp öyle kabul etseydin bu soruyu yazma gereğini duymayacaktın.bir yerde tatlı kız ama biraz ilerde yüzü tatlı değil.normal olarak duyguların buluşana kadarmış.büyü bozuldu yapacağın birşey yok.

0|0
    0|0
  • kaç defa diyorum, facebookta fotoğraf aldatmacasına kanmayın, şu kızları 3D görün sonra abanın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...