Taekwondo izleyecek misiniz?

arkadaşlar 2012 londra olimpiyatlarında taekwondo maçlarını izleyecek misiniz?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 6

• Spor ne kadar olimpik ise gerçeklikten bir o kadar uzaklaşıyor...

Tekvando bitti zaten.. Yakında kareteyi de bitirecekler :(

0|0
    0|0
    • karete şu an zaten bitmiş durumda.ama taekwondo Türiye de futboldan sonra en fazla sporcuya sahip olan spor..arastırabilirsin.taekwondo kolay kolay bitmez

• Farklı pencerelerden bakıyoruz olaya ve bu çok hoş :) Koreden sonra en çok Tekvando öğretilen ülke zaten biziz.. ve olimpiyatlarda her ülkenin bir kotası var mı yok mu bilmiyorum ama Türkiye'nin olimpiyatlara sadece 3 tane tekvandocu göndermesi bence büyük bir ayıp.

• aynen öyle kardeşim..sadece 3 taekwondocumuz var.bu işler neye göre tam olarak çözemedim..TÜrkiye 3 kez üst üste hem avrupada hem dünyada takım halinde şampiyon oldu..bahri tanrıkulu 3 kez dünya 4-5 kez avrupa şampiyonu oldu.servet 1 dünya 4-5 avr şamp oldu vs bunun gbi birçok sporcu var..ama gel gelelim sadece 3 sporcumuz var?daha çok mu çalısarak derecelr almamız gerekiyor?*bunu çözemiyorum

• evet, profesyonel olarak yaptığım ve lisansım olan hatta bir zamanlar milli takıma girmeme ramak kalmış olan tek spor.

0|0
    0|0
  • izlemem genelde gösteri gibi maçları var gerçek bir dövüşçü için sıkıcı geliyor :)

0|0
    0|0
  • taekwondo değilde kick box veya tayland boxu olsa daha iyi olurdu onlar daha çok zevkli

0|0
    0|0
    • onlar aşırı sert ve olimpiyatlara yakışmıyor bnce..taekwondo da sert ama koruyucu malzemeler var.kick boxta ve tayboxta yok..biraz vahşice onlar

• valla bn o kapağı sana taekwondoyu anlatırken kapatmıştım sna..ama jeton paraşütlü heralde...neyse senin gibi spor ve sporcu düşmanlarıyla işim olmaz.byeee

• :))))))))) ilk önce spor nedir neye denir bunu öğren hadi benim jeton paraşütlü seninkisi jeton yolu tıkalı ;) hadi koaly gelsin sana şampiyon ;) son yorum

• taekwondo candır

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...