Son 1 haftada galatasarayla ilgili olarak 200 soru fb ile ilgili 9 bjk ile ilgili 5 soru açılmıştır. neden?

çünkü krallar tökezleyince soytarılar gülermiş ondan siz Galatasarayın başında futboldan anlamayan adamlar olmasa ben görürdüm bu dalga geçenleri prandelliye şükredin

0|0
4|33

En İyi Erkek Görüşü

• evet üst üste 4 yedik muhtemelen de yemeye devam edeceğiz ş. liginde. bizimle dalga geçilebilir ama barcalı, realli ler dalga geçsin. fb li bjk li geçince çok gülüyorum.
    bir kanal nostalji serisinde avrupa zaferleri diye abanıyor chelsea maçına.
    bir diğeri aynı chelsea, barca maçlarını çevirip duruyor.
    hamdolsun monaco yu yenip ş. liginde yarı finalde gördüm, reali yenip süper kupada, tarihin en iyi arsenal kadrosunun elinden uefa da aldım.
    dormund, real, barca, manchester (ön elemede eledik) milan, juve, arsenal, psg gibi en büyükleri
    monaco, atletic bilbao, roma, deportivo, shalke, göteborg, vb başaltı takımları nasıl yendiğimizi gördüm.
    varsın bugün dalga geçsinler... hakediyoruz, ama gene de en büyük biziz

1|4
    2|8
    • işte bu ya sağ kolum oldun bu soruda :))))

• helal sana kardeşim çook iyi konuşmuşsun hiçbir başarısı olmayanlar böyle konuşunca komik oluyor

• bizden (ç) aldığınız (tsden) adamların hayrını göremiyorsunuz. oturup bir düşünün..

Erkekler Ne Diyor 32

• Acanlarin halide ortada zaten hic takmiyorum coguna guluyorum hatta sende takilma turkiyedir galatasaray. Sadece bu sezon bole oldu yine uefaya kalabiliriz sampiyon olabiliriz en kotu halimiz bu bizim ;)

0|1
    0|0
  • Krallar tökezleyince soytarıları gülermiş ama kral tekrar doğrulduğunda soytarının kellesini vururmuş.
    Kral 3 Temmuzda tökezledi ama tekrar doğruldu

0|3
    0|2
    • en son kellenizi biz vurmuştuk nihahaha :)))))

• unuttun galiba bizde o kuapadan çok var canım ikisinide fenerbahaçeden almıştık

• sen son galibiyetle övünmüşsün bende son kupadan bahsedeyim dedim canım

• Valla son günlerde basarsiz sonuclar hadi ligi anlarimda
    Avrupada kaybedince.. özellikle Fenerli arkadaslarin bir coguna birseler oluyor..
    Ben sahsen Fener avrupada kazanirken hep sevindim kaybedince üzüldüm
    ancak milli ruh harbiden bitmis

0|0
    0|2
  • saydın mı

1|3
    0|2
  • Sende her önüne gelenden 4 yersen sana da o kadar soru gelir :D

0|3
    0|1
  • Hep egitim sistemi yuzunden bunlar 4+4+4

0|3
    0|1
  • 2+2 etti 4 peki 4+4 8 eder dortmundun iki maçta buldu gol sayısı 8 çok üzücü 200 den 196 yı çıkarırsak kaldı 4 çok kötü :(((((

0|2
    0|1
  • Kıskanıyoruz sizi.. Biz neden 4 yiyemiyoruz ki

1|2
    0|2
    • geçen sene lig maçında size 4 tane atan takım kimdi acaba siz konuşursanız bizde konuşuruz aiş alay etmeye gelirse

• boş ver boş ver uefa kupası maçınızı bu hafta kazanırsınız umarım ülke puanını yükseltin :))))

• Aferin böyle ol canımı ye asd

• Fazla dortledikleri icin insanlar dalga gecmek icin yapiyo :D

0|3
    0|1
    • bu takım prandelliden kurtulunca bakalım kime gülecekler

• Hersey Selcuka bagli, aksayan oo, takimin beyni calismazsa teknik direktor de kurtaramaz

• tamam

.

0|1
    0|1
  • Galatasaraya 4. yıldızı takıyorlarya ondan.

0|1
    0|2
  • çünkü bu sene moda cincon gelen giden koyuyor :) hem de 4 er 4 er

0|3
    0|1
  • çünkü 1 2 3 G4L4T4S4R4Y 5 6

0|3
    0|1
  • 6Sli derler diye 4lüleri yakmıyorum artık

0|1
    0|2
  • Hedef maçınız Karabükspor FK değil mi?

0|2
    0|0
  • Prandelli: "Taraftarın tepkisini anlayamıyorum sanki ilk defa 4 yiyoruz"
    AWDsaddafcas:asnkcaj

0|1
    0|1
  • Spor kategorisi altında komik sorular sormaya devam ediyorsun :)

0|1
    0|0
  • taksit taksit görüyorlar hesabı diyelim ne diyelim arsenal anderlecht maçına baksaydın adamlardaki özgüveni görürdün 3-0 dan çevirmek kolay iş değil

0|0
    0|1
  • hala salak salak şeylerin peşindesiniz yok mu işiniz gücünüz futbol ne ya :)) kick boks izleyin muay thai izleyin ne güzel kanaltürkte çıkıyor

0|1
    0|2
  • 4-4 lük takım olduğu içindir.

0|0
    0|1
  • "arkayı niye dörtlediniz?" diye soruyorlardır da ondan

0|0
    0|1
  • 200 64L4TAS4R4Y sorusunun 199'unu 6sliler sordu "rakip takımın taraftarları neden 6s ile alay ediyor" diye

0|0
    0|1
  • En çok fark yiyen takım Gs çünkü D: sdfsşf

0|2
    0|2
    • prandelliye düştük bir kere gülün gülün bu bunak gidince görürsünüz

• Ya kardeşim bahane üretmeyin, Son 4 yıldaki en iyi Gs bu ligde bu kadar puanı görememiştiniz yoksa

• fenerbahçem sen çok yaşa...

0|0
    0|0
  • Gelenden geçenden 4 yiyince oluşabilecek en normal durum bu. Umarım böyle devam etmez.

0|1
    0|0
  • O semih yok o semih

0|0
    0|0
  • söz konusu Galatasaray ise gerisi teferruattır.

0|1
    0|2
  • bacım soruyu sormuşsun cevabını da vermişsin :)))

0|1
    0|1
  • Gelen geçenden 4 yiyoruz panpa ondan olabilir :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 4

• Halbuki Gs den 4 ya da 4'ün katlarında soru bekliyorduk, şaka tabi ee nolmuş yani işin özeti reklamın iyisi kötüsü olmazmış mı diyelim :)

0|1
    0|1
    • şahsen gümüşcüm ha bu fener şampiyon olacağına beşiktaş olsun bu sene

• hadi inşallah kupayı alırsınız artık bizde sizle atışırız ama onların da artık uefa kupası var diye hiç fena olmaz yani :))))

• Hehe inşallah artık bizde uzun yıllar Uefa kupamız var bizim ama deriz :)

• Şükredwlim bakalım mrs. fanatik :)

0|1
    0|0
  • Hahaha iyiydi

0|1
    0|1
  • sirf gs sorusu sormak icin 1 levelli pembeler ve gizli maviler ortaya cikiyor nedense :)

0|2
    0|1
Yükleniyor...