Galatasaray'ın 4 gol yemeden rahat etmeme alışkanlığı?

Maç 2-1 olmuş bazı GS taraftarı "biz bitti demeden hiçbir şey bitmez hacı" diyebiliyor. Keşke bitti deseniz be kardeşim. En azından 2-0 falan biter.

Nedir bu 4 serisi anlamadım.

http://i.hizliresim.com/Vy1Z7V.jpg

O değil de Muslera'nın son aylarda yediği gol sayısı, kale ağlarındaki delik sayısını geçti.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni akım Jön Türklerden sonra Bön Türkler...
    4-4 lük takım yakında iddia +7 olayını kaldırıcak galatasaray maçlarından

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 7

• Avrupada en çok gol yeme rekoruna adaylar

1|1
    0|1
  • eee zamanında beşiktaşla, 8 yediler diye çok dalga geçtiler şimdi ise taksit taksit ödüyorlar

0|1
    0|1
  • avrupada bir sezonda bate Borisov dan sonra en çok gol yiyen takım oldu iki maç daha var kesin geçerler

0|2
    0|1
  • * koduklarım Türkiye yi rezil ettiiler staddaki olaylardan dolayı ne diye gitmişlerse stada kahpeler yaw :d

0|1
    0|0
    • ulan sabahtan beri GS'ye çok üzüldüm diye yorum yapıyodun şimdi gelmiş ne diyon ne dönek adamsın fenevli değil misin normal

• elimde değil yaw bu sorular o kadar sıktıki bende böyle yorumlar yapıyorum evet yenilmesine üzüldüm orası ayrı :) @bakirerkek-fsm1905

• Çok sinirlendimç.

0|0
    0|0
  • valla bir galatasaraylı olarak maçtan beklentim yoktu galatasaray gol yediğinde hiç üzülmedim nedense

0|0
    0|0
  • Asansörde bjk yazmıyo neden? Çünkü apartman 8 katlı değil :)

2|1
    0|1
    • Daha ne BJK yazacak abicim. Bitti gitti maç.

Başakşehir'den 4 yiyen birisi "BJK'de 8 tane yedi yeaaa" diyebiliyor hala.

İlignç.

• Başaklehir dediğin düne kadar bütün takımlar 4 tane yazıyordu size ne çabuk unuttunuz gs nin en kötü hali bjkden iyi bunu herkes biliyor avrupada sahaya çıkıyonuz rakip size gülüyor biz 4 yesekte bugün madrid bile şanımızı biliyor 4-5 hafta böyle oldu diye konuşmak istiyonuz haklısınız büyük takımları böyle görmeye alışık değilsiniz :)

Yükleniyor...