Türkiyede futbol bu kadar seviliyorken oyun kalitesi neden bu kadar düşük? futbolcular neden böyle artist? Neden bu kadar para harcanıyor?

futbol sektörü üzerinden bir sürü para dönüyor insanlar takımlar için kavga ediyorlar hep de eğitimsiz boş beleş insan bu kişiler bir de gidip her hafta takımlarını destekliyorlar para harcıyorlar peki ne uğruna aşşağılık Aziz Yıldırım ve onun gibi adamların cebi para görsün diye mi? gitmeyin arkadaşlar ne futbolcular ne de futbol yorumcuları veya direktörler böylesine delice parayı haketmiyorlar bir de sundukları futbol da cabası. adam gibi daha yararlı şeylere yönelsek de şu adamlara para kaptırmasak ne kadar iyi olur

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyede futbol sevilmiyor izlemesi seviliyor. Anca bakıp eleştiri yapsak başka birşey yok

0|1
    0|0
    • doğru oyuncu yetiştirme olayı pek yok ama izlemeyi seviyorsak kaliteli futbol izlemeyi istemeliyiz öyle değil mi?

• maalesef ben de onları takip ediyorum ara sıra ispanya futbolun zirvesi ama diğer avrupa ülkeleri de aşağı kalmıyor onlar da iyi Türkiye'ye göre en azından verdikleri önem neyse onu alıyorlar bizde aşırı ilgi futbol muhabbetlerine falan oyun yok ne konuşuyorlar anlamıyorum derbi maçlarında futbolcular oyuna değil karşı takımın oyuncularına yönelik oynuyor derbi maçları bile diğer maçlardan daha kalitesiz geçiyor sinirden doldurdum burayı da :D

• sana hak veriyorum kardeşim. Ruh yok takımlarımızda futbol çok kötü malesef

Kızlar Ne Diyor 2

• TD'ler boş, hakemler iş bilmez.. Türk futbolundan daha ne bekliyosunuz ki

0|1
    0|0
  • bu takımların yöneticileri bir de TFF istifa edecek adam gibi yepyeni bir Türkiye ligi olacak ancak olur.. Şu an Türkiyede futbol bitmiş vaziyette :/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bana Dünya ile rekabet edebildiğimiz bir tek konu söyle inşaat sektörü dışında. yok kardeşim yok. aşağılık komplexi demeyin. aksine kendimi üstün görmemizin sonucudur bunlar. Letonya ya ''tesadüf'' diyen kişilerin yine Letonya yı yenememesi en güzel örnektir. Futbolda kötüyüz ve bunu kabul etmiyoruz. En büyük yanlış bu

0|1
    0|0
  • Toplumun tamamı yozlaşmış durumda... Futbolculara ve yöneticilere de sirayet etti haliyle

0|1
    0|0
    • aynen cok sinir edici bir durum keşke bilinçlenme olsa çok ilerleme kaydedilir bunun kadın versiyonu da evlenme programları

• Hele onu hiç sorma... Çıldırma noktasındayım :(

• meyve veren ağaç taşlanırmış büyük başkan

0|1
    0|0
    • ne yani futbol ülkemize bişeyler katıyor mu kalite olarak ben anlamadım pek yanlış anladıysam açıklar mısınız?

• ben futbolla ilgili açıklamana yorum yapmadım bu kötü gidişi başkanımıza bağladın Türk futbolunun asıl sorunu bu sorunu yanlış kişilerde aramak. aziz başkanmı diyor yabancıya sınır koyun alt yapıya önem vermeyin diye. Fenerbahçe olmasa diğer branşlarda başarı yok be olimpiyatlarda kim daha çok madalya almış kupa almış aç bir bak. keşke her başkan aziz Yıldırım gibi olsa

• sike ve saibe varsa bı yerde ılerleme olabılırmı en fazla lıg sampıyonu olurlar

0|1
    0|0
    • evet bir de o var adam gibi yapmıyolar bişeyi insanın taraftar olası bile gelmiyor takıma kendimi kaptırasım gelmiyor ki hep kuşku var içimde aralarında anlaşıyolar biz de para veriyoz

• o yuzden ben bir takımın taraftarı olarak destek vermıyorum duzelene kadar kı sanmıyorum duzelcegını

• adamlar oynarken uyum saglasa

0|1
    0|0
  • Turkiyede spor sadece izlenir, genclerde spor kulturu az, sporu seven bir yapimiz yok. Gencler genellikle sigarayi alip kahvelerde okey oynar. bir ornek veriim Sriplarda nufus yanilmiyorsam 10 milyon yok ama her dalda basarilari var

0|0
    0|0
Yükleniyor...