Ayıp mı etmişim, izleyeceğim yol ne olmalı?

Sevgilimle günlerdir akşam telefonla görüşmek için sözleşiyorduk fakat her akşam onun işleri çıkıyordu, arkadaşları ile buluşuyordu vs. ve biz birkaç gün görüşemedik. Ben de tribin dibine vurdum ve sürekli şikayet eden bir kız haline geldim. Bir gece telefonu açtı ve bana arkadaşlarının yanına neden gitmek zorunda kaldığının açıklamalarını yaptı. Sonra bi anda çocuklarla uğraşıyorum şu halime bak (aramızda 8 yaş var), işin gücün olmadığından bana sarıyorsun, kendine oyalanacak meşgale bul dedi, bu beni çok kırdı izin isteyerek telefonu kapattım.

Daha sonra yakınlaşıp konuşmaya çalıştım ama sürekli beni itti ve ben de bi yığın hakaret yağdırdım. O susmayı tercih etti, telefonlarıma cevap vermedi ve şu an küsüz.

Sizce kim suçlu?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kimin suclu oldugunun bir onemi var mi sence?

EN KRITIK noktada yuz yuze yapman gereken konusmayi telefonda yapma konusunda hatalisin.

Sen bu durumu nasil duzeltirim dusun suclunun kimin oldugunun hicbir onemi yok seven bir erkegin veya kadinin gururunu kirmadigin muddetce sansin her zaman vardir duzeltmek icin

ozur dilersin biter ancak yaptigin hatalarda ders cikar sansinida fazla zorlama sevgi yuzunden.

Nasil duzeltecegin icin gerekli sure maksimum 24 saatdir fazla uzatma sonra deli posteki sayarsin ne yapacagim ne yapacagim diye buna gerek yok saydirmaya falan da hic gerek yok dusunmeden konusma kizinca 1 dakika sus sonra konus.

saygilarimla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Senin bu Sevgilin Yoksa Evlimi Sen bu Soruyu kendine sordunmu ?

Davranislari Seni asalarca ben senin yerinde olsam Kic Konusmam aramam .

Senin degerini bilmiyor demeki Sana deger vermeyene Sen hic deger verme.

0|0
    0|0
  • Sen haklıyken, sergilediğin davranış şeklinden dolayı haksız duruma düşmüşsün..Madem seni çocuk gibi görüyor, sende ona olgunlukla davran...mesela.." Benim yerim arkadaşlarınınkinden daha kıymetli olduğunda tekrar görüşelim..! " deyip olayı bitir...Sanırım seni pek umursamıyor, yada ben sevgilimi baştacı ettiğimden, bana garip gelmiş olabilir...

0|0
    0|0
  • kesinlikle suç sende kardeşim aranızda 8 yaş var ve sanki yaşıtınmış gibi davranıyorsun adama işleri güçleri vardır bir sabret yahu hep aklında sen mi olacak tabi sen evdesindir çalışmıyorsan bir yerde ama o iş güç peşindedir. kadınların sabırsızlıklarına katlanamıyorum çok itici geliyor böyle bayanlar bana...

0|0
    0|0
    • O 32 yaşında ama benim sevgilim olması şartları eşit kılmıyor mu? Benden büyük diye sürekli aşağlayacak ve ben de ona saygı mı duyacağm?

• ha aşağılaması yanlış tamam ama sevgilin olması hayır efem şartları EŞİTLEMİYOR. evlendikten sonra istediğin kadar eşinden hesap sorabilirsin...

• Birbirinizi yemişsiniz işte.Afiyet olsun.Bi soda açın artık üstüne.Sodanızı içerkende birbirinizi dinlemediğinizi düşünün ve tekrar konuşmayı deneyin bence.

0|0
    0|0
  • nefret ederim tirip atan kadindan o adamin yerinde olsam ayrisini yaparim tabi aciklamasi mantiklimi oda var tabi

0|0
    0|0
  • sen suçlusun.

0|0
    0|0
    • Peki izlemem gereken yol? Susup geri dönmesini mi beklemek yoksa yalvar yakar kapısında mı ağlamak?

• Telefonlarıma cevap verirse sakin bir şekilde bunu deneyeceğim, teşekkür ediyorum.

• Rica ederim, umarım iyi olur.

• Sabaha kadar sen suçlusun nokta

0|0
    0|0
  • yaş farkı fazla ama onunda seni anlaması lazımdı ikinizde suçlusunuz

0|0
    0|0
  • ikiniz de suçlusunuz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• herkes niye seni suçlu bulmuş anlamadım, bi kere o arkadaş senden soğumaya başlamış gibi, bu bi suç değil ama ilişkiyi bitirmek yerine sana adam akıllı bi açıklama yapması daha doğru olurdu, şayet ilişkiyi bitirme derdinde değilse ya da soğumamışsa senden niye mal gibi davranıyor yok işi gücü varmış yok bilmem ne, arkadaşlarına vakit ayırıyorsa demek ki o kadar da işi gücü yok ya da şöyle düşün ilk görüşmeye başladığınız zamanlarda da sana pek vakit ayırmıyo muydu yoksa bunun için çok mu çabalıyordu, felaket tellalı olmak istemem ama o adam seni çok pis aldatmış hacı bu biiiiir, ikincisi ise siz ayrılmışsınız bence küslük falan hikaye son olarakta bence ezik gibi özür mözür dileme sakın hatta mümkünse o sana köpek olana kadar arama sorma muhattap olma, katılmayabilirsin fikirlerime ama iyice düşün derim sana!

bide işin gücün yok demesi bana sarıyosun demesi hakaretlerine susması kesinlikle aldatmış olum seni o yaa valla bak bana inan uzak dur sen ondan

0|0
    0|0
    • şu açıdan soğumuş olabilir, çok sıkıyorum, ayrıca aldatılmıyorum bence o gün gayet makul bir şekilde arkadaşları ile neden olduğunun açıklamasını yapmak için aramıştı, üzülmemem için çabalıyordu.

senin dediğini yapmadım bugün tekrar aradım ama açmadı, sanırım bundan sonra da aramam.

üstüne düştükçe egolar tavan yapıyor çünkü.

benim suçlu olma sebebim o yaştaki adama ağır hakaretler etmem, yoksa özür falan düşünmezdim.

• arama yaaaa ben diyorum sana işin olmasın o dönsün sana

• ikinizde de suç var. madem trip atmışsın ( sen burda hatalısın) o da lafını söylemiş ardından. sonrasında sen alttan almışsın işte o noktada, madem senin yaşına laf etmesini biliyor o zaman kendisi ilk olgun davranmayı 8 yaş büyük davranmayı bilcek. (o da burda hatalı) yani ne sen olgun olmuşsun ne de o yaşına yakışır gibi davranmış. senden olgunluk bekliyorsa o da olgun olcak. en son sen aradıysan, sen çabaladıysan bundan sonra kesinlikle o arayana kadar arama. kaçan kovalanır canım unutma:)

1|0
    0|0
    • O arayana kadar nasıl beklerim bilemiyorum. Yaşına uygun davranmamak diyince aklıma da şu geldi; küsünce ilk işi facebook hesabını yeniden aktifleştirmek olmuş, 32 yaşındaki adam bu.

Bir de en son ağır hakaretler etmeseydim onun dönmesini isteyebilirdim ama sanki iş başa düşüyor.

• ilginç o zaman. şimdi hakaret ettim diyorsun ama tam ne dediğini ya da konunun ne olduğunu bilmediğimden bişey demem zor. ama sana tavsiyem empati yap onun yerine koy kendini vs. öyle daha iyi görürsün herşeyi. ama küsünce de hemen facebook açması garip. sanki çok yerine oturmamış gibi herşey ilişkinize ama dışardan birinin yorum yapması zordur başka bişey demiyim:)

• tabikide sen değilsin. bi kere seni çocuk olarak görmesi ilişkinizde başlı başına bi sorun.ilgilenecek tabi seninle. ve sen adım attığın halde ki o haksız cevap vermiyosa tekmeyi bas gitsin.

0|0
    0|0
  • Ayıp etmişsin

0|0
    0|0
  • keske kırmasaymıssın yaa dinleseymişsin

0|0
    0|0
  • tabi ki o suçlu.

0|0
    0|0
  • Benimde başıma şöyle birşey geldi evde biri olduğu zaman sevgilimle sessiz sessiz konuşuyordum hem o arıyordu hemde duymuyorum diyordu neyse olmadı ayrıldık şimdi neredeyse hiç bakmıyorum telefonuna erkekler bazen saçmalar

0|0
    0|0
Yükleniyor...