Dünkü maçta semih kaya'nın kendi kalemize attığı gol için yapılan eleştirileri haksız buluyor musunuz?

semih kayayı da kaybetmek istemiyoruz bazı taraftarların yaptıklarını kınıyorum sonuçta puan olarak skora etki etmedi

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• oyuncu hata yapamaz mı
    yapar yaptıda ama adama kör olsaydın da bidaha top oynamasaydın nedemek insafsızlar
    böyle taraftar olmaz olsun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Son günlerde Türk oyunculara yapilan haksizliklar malum hele galatasarayda

Melo ve snejder istedigi parayi almasa burada bir dakika durmaz
    ama Türk oyuncular bu ülkenin degerleri Semih ise alt yapimizdan cikan bir yetenek
    insaf diyorum

0|0
    0|0
  • Kayamizi yedirmeyiz kimseye. Elestiri yapanlar futbolun f sinden anlamayan kisiler kendi kalesine sanssiz bir sekilde atti herkesin basina gelebilir.

0|0
    0|0
  • Semih kadar karakterli oyuncu mu var başka sen üzülme semih

0|0
    0|0
  • Öyle bir golden suçu Semih'e atan herkes net aptaldır. O adam en zor zamanlarda bile en iyi oynayan adamlardan birisi. Hem zaten psikolojik olarak çökmüşler.. Tamamen şanssız bir gol. Canı sağolsun Semih'in.

0|0
    0|0
    • tivit atmışlar mangaldan sıçrayan alev gözünü kör etseydi diye semihte eyvallah kardeşim demiş taraftara yazık ya ne cahiller var

• sessiz sakin efendi ya ona yükleniyorlar. defans oyuncularının sürekli başına gelen bir olay. ne varki bunda

0|0
    0|0
  • Haksız bulmuyorum.
    Semih kaç maçtır iyi oynamıyor hele bu maç döküldü resmen.

0|0
    0|0
  • G. Saraylılar'ın derdi Semih'in kendi kalesine gol atması değil, tek gol atması..

1 tane daha atıp 5 olsa, kimseden ses çıkmazdı..

İsyanları 4'e asdf

0|1
    2|2
  • semih kaya candır takım kötü zaten semih ne yapsın

0|0
    0|0
  • Drogbanin golune benzettim iyi vurdu cidden

0|0
    0|0
  • evet buluyorum

0|0
    0|0
  • dün değil semih kaya kralı olsa yine bişi yapamazdı

0|0
    0|0
  • Yanlış buluyorum her oyuncu hata yapabilir.

0|0
    0|0
  • İçlerinde en karakterlisi semih zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet haksızlar laf söyleyenler. Futbolcu hata yapmaz diye bir kural yok, olamazda. Kendisi o gole sevinmedi sonuçta. Bunu abartıp keşke ölseydin diyenleri insanlıktan çıkmış olarak görüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...