Sizde de böyle olan var mı?

babam işten geç saatte geliyor.. bende bütün gün boyu başka şeylerle meşgul olduğum için bilgisayarla pek ilgilenmiyorum.. akşam geç saatte kafa dağıtmak için oturunca da babam görüyo bu saatte ne yapıyosun diyor.. çokk sinir bozucu :// sanki nette koca arıyorum allahm yaa :))

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• sabahtan akşama kadar bilgisayar başında oturuyorsun(babanın gözünde böylesin) iş güç yok herhalde

0|0
    0|0
    • öğrenciyim ve tatildeyim :)) şimdilik çalışmyorum

• bahane arıyorlar gibi konuştun:))

• hayır da birinn eve gelmesi falan bi bahane olur yaanii :))

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 9

• Canım bu her evde her ailede söylenen sözler. Babana da bir şeyler göster meseala internetten bu bir çocuk resmi veya bir haber böylelikle böyle şeylerle ilgilendiğini anlarlar koca aramıyorsa :) Araştırdıklarını ailenle de paylaş ki akıllarına başka bir şey gelmesin

0|0
    0|0
  • yoo demıyo

0|0
    0|0
  • niye koca arayasın zaten bir aday bulmussun nisanlı yazıyor profilinde belki de baban gece uykusundan mahrum kalma saglıgını bozma diye söylüyordur bende kac gündür bu siteye girmekten sahura kadar uyumaz oldum saglıgımla oynuyorum farkındayım keske bana da bir dur diyen olsa nerdee..:)

0|0
    0|0
  • Belki ariyosundur:P Babalarin hisseleri kuvvetlidir ahahhahaha

0|0
    0|0
  • haha. ilk pc aldıgımız zamanlar bana da öyle oluyordu. ama artık alıştı hep pc de görmeye bişey demiyo.

0|0
    0|0
  • ablamın bana söylediklerini bir duysan :)

0|0
    0|0
  • tek degilsin merak etme:)

0|0
    0|0
  • alıştılar bızımkıler gozlerını bozucan derler ama yapacak bırsey yok takılıyoruz buraya

0|0
    0|0
  • Benim telefonu kıracaklardı telefondan giriyorum diye ama daha taksiti bitmeden zor :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...