Bunu biliyor musunuz?

musluk açıp kapatınca suyu kesecek kadar kapatılması gerektiğini, damlamaması için sıkıca kapatılan muslukların, aslında contayı ezerek daha da arızalı hale geldiğini, damlayan musluklarda contanın yada vananın değiştirilmesi gerektiğinin en sağlıklı yol olduğunu?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Bu saatde verdiğiniz bu hayati onem taşıyan bilgi için size müteşekkiriz efenim , şimdi sırada ki konuğumuz kürdil-i hicazkar şakısıyla sizlerle ... sabunu attım leğene vay başıma gelene ...

0|1
    0|0
    • hayati önem değil de akşamleyin bir saat uğraştım vanayı değiştirmeye :D

• ne bir saati ayol ben 10 da hallediyorum o işi :)) su tesisatı bizim işimiz ...

Kızlar Ne Diyor 7

• yes biliyoz pampa:

0|0
    0|0
  • Bilmiyordum. Öğrendim sayende saol :))))9

0|0
    0|0
  • Bunu bilmek yerine bozuldugunda yenisini alabilme imkanima sukretmeyi denesem:D

0|0
    0|0
    • bu benim için önemli bir bilgiydi 3 senedir musluk damlatıyordu, her seferinde iyice kapatmaya zorluyordum :D

• ahahahhahahah senin adina sevindim ozaman:D

• vay be bugüne kadar ne cahilmişim :(

0|0
    0|0
  • çok yardımcı oldun şuan bana bende musluk su damlatmasın diye sıkmaya çalışıyodum :/

0|0
    0|0
  • bilmediğim bir şey söyle :/

0|0
    0|0
  • vanayi neden degistireyim. conta yeterli geliyor cogu zaman. vanalik isim hic olmadi.

0|0
    0|0
    • vana dediğim musluğun altındaki vana, su saati vanası değil

• oyle desene :D hoh dedim.

ya su yorumdan sonra iyice erkek belleyecekler ha :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Ohoooooooo :)

0|0
    0|0
  • biliyodum da sen neyi sordun =) bizim bilip bilmediğimizi mi merak ediyosun yoksa bilgi vermeye mi çalışıyosun

0|0
    0|0
  • Nazi döneminde Almanlar fena tasarruf yapmışlar sadece bu şekilde..

0|0
    0|0
Yükleniyor...