Protein tozlarını kullanıp faydasını gördünüz mü?

Arkadaşlar 2 aydır spor yapıyorum ve bugün whey optimum protein tozu aldım. sizce kullandıktan sonra ciddi be değişim görürmüyüm

0|0
313

En İyi Erkek Görüşü

• aldığın zaman çok önemli ve onun dışında günlük aldığın toplam protein miktarı yeterli değilse hiç bir işe yaramaz. intra ya da post workout nutrition olarak alırsan en verimlisi olur. Şahsen ben intra yı öneririm, en verimlisi. aldığın protein miktarının 2 katı kadar da basit karb. aldınmı süper bir içecek olur.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• cılız bir arkadaşım vardı. Proteinleri düzenli olarak kullandı şimdi havasından geçilmiyor.:))

0|1
    0|0
  • Lisede bir arkadaş vardı bizim , koca kutularda falandı hatta okula getirmişti öylece ne alakaysa artık. Yalnız bir kasları vardı , üff üff yani :D baya faydasını görmüştü , tabi bizde görsel olarak gördük :DD

0|0
    0|0
  • kullandım bir kere ve uyuyamadım bence boşver sen spora devam et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hayır tabi ki ciddi bir değişim görmeyeceksin. Ancak whey proteini yırtılan kas liflerini daha hızlı onardığı ve toparlanma sürecine yardımcı olduğu için bununla birlikte kas inşasına da katıldığı için eğer güzel besleniyorsan protein/kompleks karbonhidrat/yağ dengesine göre; wheyin toparlayıcı etkisinden ötürü kas ağrıların %10-25 arasında daha az olur ve kaldırdığın ağırlıklar whey kullanmadan öncekine göre %5-10 daha fazla bir ivmeyle artış gösterir. Ayrıca mutlaka ama mutlaka kreatin kullanmanı öneririm. Hem ucuzdur hem de başlıca kas inşasında görevli maddedir.

1|0
    0|0
  • bende geçen aldım whey optimum gold vanilia fena bir tadı var, faydasını mutlaka görürsün ama sadece protein tozuna güvenme, beslenmene dikkat et, ben 4. aya girdim gayetten istediğim kıvama geliyorum, bu ay başladım protein tozuna şahsen kullananlar çok memnun.

0|0
    0|0
  • Kardeşim sadee protein tozuyla fazla bişey bekleme iyi uyku ve kaliteli beslenmeyle desteklemen gerekir. antrenmanlarını aksatmamalısın. Protein tozları kana daha çabuk karıştığından antrenman sonu kas yıkımından kaybettiğin kaloriyi sana geri verir.1 ay sonrada glutamin almanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Ben doğal besleniyorum bir ara kullandım evet katkısı var ama takviye sonuçta düzgün beslenmezsen bişey yaramaz..

0|0
    0|0
  • Kendinizi bu supplementlere bağlamayın * doğal besinlerden alın sen sporunu sert ve düzgün bir şekilde yapmasan steroid bile etki etmez

0|0
    0|0
  • Ya yeterli çalışmıyorsun ya da gelişimin farkında değilsin. Protein tozunun etkileri elbette var. 2 Ay değil bu sporu 2 yıl yaptığın zaman ciddi değişim görürsün. Ben faydalarını gördüm & görüyorum.

0|0
    0|0
  • görürsün ve bırakınca da aynı oranda değişimi görürsün. çok erken o toz için 3. ayı bitir öyle al tozu. imkanın varsa 6 ay bitene kadar alma.

0|0
    0|0
  • bende badiye gittim iğne ve toz aldım ama bir faydası olmadı. sen yemene dikkat et onlar hormonlarını bozar sonra çıkar acısı doğal olsun herşey

0|0
    0|0
  • Kanki onlar cakma degil demi.. türkiyedekiler çakma diorlar.

0|0
    0|0
  • Mutlaka görürsün adı üstünde takviye

0|0
    0|0
  • görürsün. besin takviyesi sonuçta. protein miktarını karşılıyor. kullan.

0|0
    0|0
  • zararlı gerek yok..

0|0
    0|1
Yükleniyor...