43cm Kol Kası Nasıl Sizce?

Kollarım şu an 43cm ama benim hayalim 46cm , sizce daha fazla çalışmalımıyım?

Güncellemeler:
aslında 50cm olsa çok daha iyi olur diye düşünmeden edemiyorum

0|0
78|98

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 77

Erkekler Ne Diyor 98

• Bu vücudu doğal çalışma ile mi yoksa kimyasal destekle mi yaptın? Hemcinsin olarak söyliyeyim yarışmalara katılmıyorsan fazlası çok kötü.

0|1
    0|0
    • kimsayal derken? suplementlerden mı bahsedıyorsun yoksa anabolik steroidlerden mi?

• Malesef haklısın. Bir de geceleri bebe bisküvisi süt ve pekmez ya da bal karışımı duydum. Bunu hiç duydun mu var mı mantıklı yanı?

• işe yarayabilir önemli olan senın burada yüksek kalorili beslenmen

• Dostum boyuna ve bedenine göre değişir. Benim boyun 180 5 ayda oldu kol 42 cm çıldırdım sporu bıraktım incelsin diye şu an 38 iyi cunku 1.80 boyum fit vucudum var bedenime göre bir gömlek vsvs. giydigim zaman ( tisort haric ) lanet bişeye dönusuyordu. ama boyun ne olursa olsun tavsiyem 44 ü geçme. 44 parçalı olsun bizim olsun :D

0|1
    0|0
  • hacım türk kızları alışık değil kaslı erkeklere yani net bir cevap yerine ıyykk çok itici tarzında cevaplar alırsın :) Bir yarışma için mi yoksa fitnessde kendinle mi yarışıyorsun bilmiyorum ama orta seviye için iyidir yani. arnoldun ölçüleri üst kol çevresi 57 cm, göğüs 144 cm, bel 81 cm, Uyluk 71 cm, baldır çevresi 46 cm :)

0|1
    0|0
    • Fitness yasam seklim hayat kaynagim sadece.. musabik degilim.. evet arnoldun boyu190olmasina ragmen devhassa kollara sahipti ben enazindan 46olsun istiyorum

• olur inşallah babacan çalış çalış telefonla oynama :)

• Haklisin:)

• 43cm bende 4 aylik agir idman sonrasi elde etmistim. yillardir benim gibi bu ISIN icindeysen bilmelISIN. dostum naturel bir yere kadar fazlasi icin legal yollardan creatin monohdyrath alabikirsin. ilk hafta10-12 gr diger haftalar 5(yuklemme zamani)
    Su an benim kollar 48.5 cm Boy 1.80 Kilo 95.
    18% yag hacmi...
    alabildigin en fazla kiloyu bas birak

0|1
    0|0
    • whey proteın tozu ve BCAA kullanıyorum.. creatın. glutamın kullanmıyorum

• Kanka sana şöyle bir öneride bulunayım böyle çok çok iyi.
    Daha ileriye gidince çirkinleşmeye başlıyo şu an on numara.

0|1
    0|0
  • bence iyi ama kol kasını bırakma şöyle düşün bir kişi sana sataşcak mesela önce kola ve duruşa bakar kollar kaslıysa çekinir ve büyük ihtimalle sataşamaz bende spor yapıyorum ama yaşımdan dolayı kolum o kadar hacimli değğil :( bnde sana bir soru sorayım bn 10 kg ağırlık kaldırıyorum 60-50-35 şeklinde ama kollarım arka kol kasım var omuz ve göğüs kasım da var karın kasım biraz var ama kol kasım sert değil sizce ne yapmalıyım

0|1
    0|0
    • yuksek agırlıkla barbel curll yapmalısın 6-7 tekrar olacak şekılde

• gun boyu hacımlı durması ıcın herhangı bırsey yok.. hacımlı durmasını ıstyorsan hacım arttıracaksın yanı ölçü

• işte o nasıl artar antremanlarla artar mı?

• Boşver Be Kardeşim, Sen Kendini Nasıl Mutlu Hissediyorsan Öyle Yap... Benim Kol 40 cm elimde olsa 50 ye çıkarırım, modellik yapıyorum kollar büyük olunca takım elbise iyi durmuyo o yüzden büyütemiyorum... sen iyi gorunuyosun takma kimseyi, hele de burdakileri hiç takma

0|1
    0|0
    • aynen kardeş.. taktıgım yok zaten ben yıllardır bu işin içindeyim hayat felsefem.. zaten tamtersı kızlar ıtıcı buluyor ama önemli değil benim işim bu çnkı.. mankenlık ıcın idela sneın ölçun.. ben gömlkte cekette sıkıntı yasıyorum genelde

• şu an bulk donemındeyım yuksek kalorili beslenıyorum ama defınasyonda vcuut agırlıgım kılo basına 2rm proteın 3 grm karbonhdrat alıyorum

• Düzenli Alıyormusun? Benim Diyet Felan Hepsi Bozuldu Ama Kilo Alma Problemim Yok, Kasları Eritmeyelim Yeter

• 39 bendekiler 42 de bırakcamm 43 cmde 10 numara bu arada..

1|1
    0|0
  • Hayalin neyse peşinden koş o 3 cm i yapman en az 1 seneyi bulacak yalnız ona göre büyük ihtimal gelişim milime dönmüştür sende en azından bende öyle olmuştu :)

0|1
    0|0
    • sanırım bir yılıda geçicek lakin son bır yıldır ölçü arttıramadım ya antrenman şekılımı değiştirmem lazım ya da beslenme şeklimi vucudumu şaşırtmam lazım cunkı nekadar yuklenırsem yukleneyım büyüyemedim antrenmanlarım o kadar şiddetli gecıyordu kı ağırlıkların altında acıdan gozyaslarım akıyordu

• Alırsın mutlaka hocam benim daha yaşım 18 bu sezon lisans için başvurdum 3-4 ay oluyor 18 e gireli allahın izniyle hoca olucam 1-2 seneye ilk setten maks girme maks yapabiliyorsundur mutlaka 2-3 kademe alt agırlıktan başla her set arttır son set maks oluyor zaten seni hem daha çok yorar hemde yandığını çalıştıgını köküne kadar hissedersin imkanın varsa gece yatmadan önce ve aabah kalkar kalkmaz kahvaltıdan 10 dakika önce whey proteini iö set aralarındasa pompalama yap mümkğn oldugunca 8 sene dile kolay sporun sabır işi oldugunun en büyük örneği

• aynen kardeşim. bence bu spor dalları arasında en uc ne zor spor.. kesınlıkle irade guc sabır ve bılgı gerektırıyor

• Şişmansan iyi, mesela ben zayıfım ama kollarım badici gibi kalın ben nasıl kollarımı zayıflatabilirim?

0|1
    0|0
  • Kendi kolum 37 cm bence fazlasina gerek yok 40 ideal bir erkekte itici duruyor fazlasi yarismaya katilmiyosan gerek yok o kadara ama vucut senin vucudun ne karar verirsen herkes saygi duymak zorundadir

0|1
    0|0
  • benimkisi şu an 47...
    bana göre. şu an ıddaal.. senin amacin. nedir.. o önemli..
    kas kutlesını arttırmaksa tabiki 50 iyi.. ama görüntü olarak 40 45 iyidir

0|1
    0|0
    • kas kutlemı arttrımak ıstıyorum.. bulk donemındeyım şu an bolca bacaga yuklenıcem

• Kaptan yarışma düşünüyor musun?

0|1
    0|0
    • Hayir yarisma icin anabolik steroid kurleri yaptirmak gerek ben karsiyim

• ben dusunmedım hıc.. tebrık ederım senı basarılar diliyorum

• teşekkür ederim kolay gelsin sana da

• boyun kaç abi ona göre cevap vericem?

0|1
    0|0
  • bu omuz ölcüsü 2 omuzun üstünde mi alınıyor yoksa omuzların yanından mı? yani mezurayı doladıgımız yer omuzların yanından mı olacak?

0|1
    0|0
  • Üstad boyun kaç ya bide fazla degıl mı ya hani baya olmus göz zevkini aşmış bodygard lar gibi bilmiyorum bende ılgılenıyorum ama bu kadar şişmeyi düşünmüyorum :/

0|1
    0|0
  • 38 Cm kol var, nice adamları yıkıyorum çok şükür. Herşey kas değil dostum, zihin ve zekâyı kullanarak hamle

0|1
    0|0
  • Hic olmadi yapmayida dusinmeeim olan yetiyor ¬¬)

0|1
    0|0
  • kanka aman diyim fazla kaptırma kendini.. şu an gayet iyisin, tam olmuşsun hatta ;) çok hayvani olmaya gerek yok. benimki şu an 38, bu bile fazla geliyor bazen. zayıflasam mı diye düşünüyorum..

0|1
    0|0
    • Boyuna gore orantili duruyorsa problem yoktur. cunki giyimde skinti oluyor

• iyisin iyi. yağ oranını biraz daha düşür tamamdır. daha fazla büyüme güven bana

• yağ oranım şu an bulk döneminde oldugumdan %15lerde

• fazla alma o body sporcu ilaçlarını.. damarları çatlatıyor... bir akrabam 61 olsun die uğraşırken hayatını maaf etti. şimdi 10 kg yük kaldıramıyor...

0|0
    0|1
    • Ananbolik steroid almistir o

• İlactan kastin nedir? Steroidlermi yoksa suplementlerdenmi bahsediyorsun.. zira insanlar sporcu destek urunlerinede ilac diyor

• yaa vücudu şişiren kasları gelişmiş gibi gösteren haplar adını unuttum...

• Hacı 45 bide define olursan süper olur bende 40 gecemedim deli oluyorum artık bir türlü kol genişlemedi gitti.

0|1
    0|0
    • super set yap faydasını görrusun

• Ben diyorum size sormayın şöyle soruları şuraya heralde kötü olmuş dediler sende 50cm yapayım diyorsun bunlar ne anlar vücut geliştirmeden bodybuilding. com veya bodyforum varken buraya sorulurmu ing varsa bodybuilding. com süper.

• aynen kardeşim.. ama ben takılmasına zaman gecsın şirkette dıye soruyorum.. anladın sen benı.. merak etme buradakı bılgılerle yola cıkmam.. baksana orası ölçülüyormu dıye soranlar bıle var

• Süper ama sporu elbet yaşlanacaksın ve bırakacaksın, sonra obez bir hayat seni bekliyor benden söylemesi. abartma birşeyi

0|1
    0|0
    • ne alakası var obezlıkle.. sporu bırakırsam beslenme şeklımıde ona gore duzenlersem sorun olmaz

• Kanka ben de yeni başladım vücut yapmaya 1 sene gideceğim tüyo ver bana :D

0|1
    0|0
    • salondakı herkese ınanma suplementlere hemen baslama sabırlı ol cok calıs beslenme ve dınlemne dıkkat et

• kas yapmak derken bu senın sevıyene ve tercıhıne gore degısır..10 yıl gozunu korkutmasın suplement kullanmadım ta kı son bır aya kadar

• ben 2 ay sonra suplement kullanmaya başlayacağım. Doğal yolla kas yapmak çok uzun zaman alır ve yetersiz kalır. Günde 1 kilo tavuk göğü 10 tane yumurta yiyemem yani :)

• Bence çok iyi ama benim abiminki 51 cm muhtesem duruyo kaslı vucutada ama abimin boyu 194 cm senin boy kaç?😮😊☺️

0|1
    0|0
    • 180 boyum 46cm ıyı olacaktır

• Hmm tabiya iyi olur (damarlar aşırı belli olmayacaksa) biraz göbiş olsun kızlar ölelerini çok seviyomuş😊😊☺️☺️😏😶😑

• 43 yeterli müdür.. Daha fazlasını isteyip kimyasala hiç bulaşma.. Kimyasal kullanan çok oluyo o yüzden diyorum..

0|1
    0|0
  • 44 ten bir eksik 42 den bir fazla

0|1
    0|0
  • bayağ ct fletcher gibi bişey olmuşsun :)

0|1
    0|0
    • CT Fletcher bu işin ustalarından ya.. sakallı amca dıyorum ben ona:)

• adamın çalışmalarından belli steroid kullandığı. bench presste barı kaldırırken dikkat et resmen seriye bağlıyo. yukarda yarım saniye bile tutmuyor barı. sen öyle yapsan gelişemezsin ama o adam gelişir steroid kullandığı için

• aynen oyle.. sterod kullananlar hareketlerı hızlı yapıyorlar kı tendonlardan sakatlık cıkmasın dıye

• 43 mü yok çok az ya şöyle 70 e felan tamamla :D abicim o ne öyle ya hayvan gibi :-D kızlar aşırı kaslı erkekleri beğenmezler zaten :-)

0|1
    0|0
    • kızlar için yapmıyorum zaten kardeş.. varsın itici bulsunlar mühim değil

• kolay gelsin..

0|1
    0|0
  • Boyun kaç ki kardeş bizim burdada vardı bir abi 175 boylarında kolları 50 cm falan ama inan bana igrenç gozukuyordu 43 cm yeterlı bence bu arada omuzlar kaç cm iyi cıkmısın foto da

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    68
Yükleniyor...