Göğüsteki yağlar kasa çevrilebilir mi?

Arkadaşlar hiç kilom yok, göbeğimde yağ bile yok. Sıktığım zaman karın kaslarım hafif görünüyor ama daha önce fitness yapmadım hiç. Ama artık genetik mi bilemiyorum ama göğüslerimde yağ var biraz sarkık görünüyor. Küçüklükten beri böyle. Ben tahta göğüs değilim yani göğüslerim dümdüz değil bu göğüs kası yapmak için bir avantaj mıdır? Orayı sertleştirip güzel bir göğüs kası yapmak istiyorum bunun için ne yapmalıyım? Önce orada ki yağların erimesi lazımsa eğer bu mümkün değil çünkü oranın yağları erimiyor.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bölgesel zayıflama diye bir şey çok zor olduğu için göğüsündeki yağı eritmek için kilo vermen lazım. Sadece göğüs çalışacam dersen spor salonuna boşuna para verme. Şınav çek, dumbell press yap, dumbell fly yap ve uygun yer varsa dips yap çok etkili bir hareket alt göğüs ve triceps için. Bu hareketleri gün aşırı ya da haftada 3 gün yap şekillenirsin.
    bide bölgesel zayıflama için bir şey var fakat ne kadar etkilidir bilmiyorum. Zayıflamak istediğin bölgeye buz press yap 15 dakikadan 4 kere (bir hafta boyunca her gün uygula). Press sonucunda göğsündeki yağ hücreleri kristalleşip kendini öldürüyor. Ölen yağ hücreleri lenf sistemi tarafından 2 ay kadar bir süre içersinde atılıyor. yani işlemin sonucunu 2 ay sonra görebilirsin ancak. Araştırmak istersen ''fat cell apoptosis'' diye arat baya bir bilgiye ulaşırsın. Fakat direkt temas etmesin göğsüne arada bez tarzı bir şey olsun. Direkt temas halinde kılcallardaki kanın pıhtılaşabilir! sıkıntı olur. haydi kolay gelsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tabi ki. Kinetik enerjiye dahi dönüştürebilirsin. Şaka bir yana.. Bir spor salonuna yazılırsan epeyce faydasını görecek vücudun güzel bir şekle girecektir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çevrilir hatta çok daha iyi şekil alır normal yağsız göğüslere göre

0|0
    0|0
  • Fitness yaparsan ve düzgün ve sağlam bir protein diyeti yaparsan hem yağlar gider hemde sağlam bir görüntü oluşur

0|0
    0|0
  • Sarkma mı yoksa yağmı karar ver sarkma ise düzelmez kilo alıp verdiğinden dolayı ise çok zor ama yağ ise düzeltirsin

0|0
    0|0
    • yağ sarkma değil. Çok az yağ ama kıyafet giyerken belli olmuyor

• Sinav parflix le gogus kaslarina sekil verebilirsin spor salonuna gidersen daha hizli sonuc alirsin

0|0
    0|0
    • Bir zaman sonra sertleşip güzel bir göğüs şekli oluşur mu peki? Yani yağlar erimeden kasa çevrilebilir mi?

• Calistikca yaglar erir kasa dönüşür yaglar asla kasa dönüşmez hic alakasi yok

Yükleniyor...