Hayatınızın kırılma noktası dediğiniz bir olay var mı?

varsa ne zamandı sizi nasıl etkiledi... ben 9 yaşındayken bir kabus gördüm hala unutamıyorum bigün hafızamı tamamiyle kaybedersemde unutabileceğimi sanmıyorum.. ama hayata bakış acımı ilişkilerimi kesinlikle o kabus belirledi...peki ya sizin hayatınızın kırılma noktası dediğiniz bir olay var mı?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• hayatımın kırılma noktası lisenin 1. sınıfını 2. sene okurken girdiğim sorumluluk sınavıydı lisede çift dikişken yine kalmıştım ve sorumluluk sınavlarını veremezsem okul hayatım bitiyodu ve kimyadan 65 alıp sınfı geçtim şimdide üniversiteye hazırlanıyom o sınavı vermesydim eşşek gibi ömür boyu çaalışmaya mahkum kalıcaktım ama allahan işi o sınavda arkamda oturan kıza hala minnettarrım kızıda tanımıyorum o sınav benim hayatıma yön veren bir hadiseydi

0|0
    0|0
    • üniversiteyi okusanda eşşek gibi çalışman gerekiyor ama iyi olmuş yinede en azından eğitimli eşşek oluyoruz böyle =)

• eşşek gibi çalışmak mecazi anlamda söledim gençliğimizn en güzel yıllarını çöpe atıp eşşek gibi çalışmak anlamında bak o sınavı verdim gençliğimi hala çok güzel yaşıyorum üniversiteyide kazanırsam tam olucak başka hiç bişey istemem ama o kıza hala çok dua ederim 65 almamı sağlamıştı benim kimya karnemde sıfırdı üstelik ;);)

Erkekler Ne Diyor 3

• nasıl bi kabusmuş bu merak ettim ciddi olarak, korkutmayım seni ama büyü tarzında birşey olabilir bu...

0|0
    0|0
    • kabus deyişim gerçekliğini kabullenemediğimdendir..

• bence seninki bi travma anladığım kadarıyla gözlerin hoş olmayan seni üzen şeyler görmüş ve sen de bu travmanın etkisinde hareket ediyorsun. Senin ki tahminim (ptsb) post travmatik stres bozukluğu... Ben de ne ararsan var kaygı bozukluğu, obsesif kompulsif bozukluk, sosyal fobi ve diğerleri... :)

• o zamanlar küçüktüm kaza oldu falan hastanede 2 hafta kaldım ama ben o 2 haftayı hatırlamıyorum heemen hemen tüm kanımı değiştirmiş doktor hatta bir ara fişi çekelim demişler 1 gün daha bekleyince uyanmışım sonrasında hayat zaten bir garip geliyor falan

0|0
    0|0
  • bilim olimpiyatında ünv. sınavında puan almak için ilk üçe girmem gerekirken 4. olunca kadere kısmete felan inanmaya başladım o olur mu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...