Hafıza kaybı yaşasaydınız ve şu durumda kalsaydınız hayatınıza nasıl yön verirdiniz?

Diyelim ki hafıza kaybı yaşadınız. Kendinizi dahi tanımıyosunuz. Yeni bir isimle yaşamaya devam ediyorsunuz. Hatta gittiniz biriyle evlendiniz çocuklarınız oldu. Ama oldu ya hafızanız yerine gelmeye başladı ve geçmişte biriyle evli olduğunuzu ve çocuklarınız olduğunu hatırladınız. Bu durumda olsaydınız ne yapardınız? Çoğumuz önceden olan çocuklarımıza da sahip çıkarız. Ama ya diğer evli olduğunuz kadın. Onun akıbeti ne olurdu sizin nazarınızda?

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• sen şimdi bizi tüm çıkışlarını tıkadığın bir labirentin içine koy ve ordan çıkmamızı bekle :)

aslında burdan cevap değil bir film senaryosu çıkar.

cevap belli; artık iki ailen var ve ikisine de bakmakla mükellefsin. hangisine yakın olacağını da kalbin söyler.

1|0
    0|0
    • Zaten bu bir dizide yaşanan bir şey.Bu haftaki bölümünde bu kadarını gösterdiler.Ben de önümüzdeki hafta neler olacak diye beklerken sizin senaryonuzu merak ettim:))

Erkekler Ne Diyor 2

• hazır herşeyden kurtulmuşum diyip salağa yatarak başka bir hayat kurardım

1|0
    0|0
  • İki tarafa da ayırt etmeksizin bakacaksın mecbursun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hafıza kaybı yaşadım da sevdiklerim de mi bana sahip çıkmamış...kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz ki kim olduğum bulunamayacak...:)

1|0
    0|0
  • Yani hafızamı kaybettim diye sorumluluklarımı yok sayacak değildim ya...Biraz zaman vererek hayatıma alışmaya çalışırdım. Ama hiç hafızamı kaybetmediğimden nasıl davranacağımı bilemem ki...

1|0
    0|0
  • İlk önce güzel bir küfür ederdim feleğe.

Ardından deve kuşu gibi düşünüp karar verirdim. Uzmanlara danışırdım. Geçmiş ve güncel ilişkilerimden hangisine devam etmek istediğime karar verirdim. Ancak ebeveyni olduğum evlatçıklarımla ilgilenirdim.

0|0
    0|0
  • Bu konuda yorum yapmak biraz zor gibi ama ben olsam sanırım hayatımdaki insanla yoluma devam ederim.. Ve keşke hafızam gitse ve bidaha geri gelmese :s

1|0
    0|0
  • kötü zor bir durum olsa gerek

0|0
    0|0
  • esra erol? :D

1|0
    0|0
  • senaryolar da bile olacak iş değil

0|0
    0|0
  • herşeyi yeni kocama anlatırdım. hafıza kaybı yaşadığımı ve en önemlisi ona aşık olup olmadığımı tartarım eğer bişey hissetmiyorsam bitiririm. diğer ailemi arayışa çıkarım çocuklarıma sahip çıkarım tabi, ama sevmediğm biriyle yapamazdım

1|0
    0|0
Yükleniyor...