Amator futbol takiminda Saat 00:30'a kadar antreman yapilir mi?

Merhaba arkadaslar, sevgilim suanda kampta ve antreman daha yeni bittigini soyluyor, bekledim ve simdi yazdi yani. Yanliz ben ona guvenmiyorum, hicbir sekilde. Bir antreman bu saate kadar surebilir mi ki?

Güncellemeler:
Yanlız 2 Saat sürmüş sadece.. İnanayim mi?
Futboldan bilgileri olan yazsın lütfen , tercübe konuşsun yani.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• İmkansız bişey. Bide bu soru da bn meraktan çok güvensizlik sezdim haksızmıyım :)

1|0
    0|0
    • Ee yani, yoksa niye sorayimki.. Niye imkansiz? Sonucta amator bir takim? Birde altyapi?

• Evet, haklıymissin:) benim için zaman ayırdığın için çok teşekkür ederim ayrıca :)

• Önemli değil tabikide :) Sevglinzle umarım hep mutlu olursunuz :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Ramazan ayında normal, bir de gece maçları varsa gözün alışması için gece de idman yapılır.

0|0
    0|0
  • bari sorsaydın tek kale mi çift kale mi maç yapmışlar...

0|1
    0|0
  • imkansız bişey nazi kampı değilse mümkünatı yok.

0|0
    0|0
    • Arkadaşım halı saha ise tamamda antreman bu saate kadar sürmez yalan söylüyo çocuk inanmaz buna.

• Niye yalan söylüyor olabilirki?

• Bildiğim bi konu olduğu için inanıp inanmak bilmem orasını bu adamların arasında oruç tutan yokmu sahura nasıl kalkcak bu adamlar profesyonel değil trilyon kazanmıyo çoğu çalışır vs neyse antremanda antremanda :)

• Gece 12 lere kadar antrenman yaptığımızı hatırlıyorum. Hafta içi iş vakti olduğu düşünülürse o saatler normaldir. Birde buna ramazan ayını eklersek çok normal bir durum.

0|0
    0|0
    • Ama takım amatör ve altyapı 18 yasına kadar sanırım. Ve Almanya'da yasıyoruz oruç tutmuyor kimse

• Orayı bilemem. Bende amatör futbol takımında oynadım. Bizim burada durum böyleydi. Hafta içi iş günleri olduğu için 8-9 arası idman başlardı. 11-12 gibi biterdi duruma göre. Haftada 2 veya 3 gün olurdu.

• ara telefon aç ve bi arkadaşını de bence. umarım doğrudur yani pek inanasım gelmedi.

0|0
    0|0
  • Hiç sanmıyorum bu saate kadar antreman yapacaklarını.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Guvenmıyorsan herşeyden şuphelınıp gamlanırsın sorunun bu...

1|1
    0|0
    • Kalbın ne dıyor mantıgın ne dıyorsa onu yap... Onu sen tanıyorsun... Yalan söyleme geregını neden hıssedıyor kı sorun bu...

• Doğruyu söylemiş yoköylebisey. Senin düşüncendeki sorunun en kısa özeti bu

• hayır yok boyle bırsey ha kendı aralarında halı saha maçı olur o ayrı ama amator takım asla ve asla gece antreman yapmaz aksıne sabahın kor saatı yaparlar

1|0
    0|0
    • İyide niye yalan söylüyor olabilir ki kampta?

• sen sevgiline güvenmiyorsan o ilişki sağlıklı bir ilişki olmaz hiç bir zaman ben sana söyliyim :S he ayrıca o saate kadar antreman mı olurmuş hiç inanasım gelmedi

0|0
    0|0
    • Haklisin,zamanla güvenmeye çalışıyorum ama dediğin gibi mantıklı düşününce güvensem bile o saate antreman olduguna nasıl inanayım ki

• bak canım ben futboldan anlamam ama o saatte de antreman pek bi acayip geldi bana

• iyi niyetli yaklaşıyorum.belki ramazan dolayısıyle kamp bu saattedir :)

0|0
    0|0
  • evet canım sürüyor benim sevgilimde aynı şekilde ve bizde gece konuştuk dert etme doğruyu söylüyor:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...