Acaba genetiğimle mi oynandı !?!

küçükken oyuncak arabamla rahmetli anneannemin evinin balkonununda karıncaları ezerek acımasızca öldürmem, ondan sonra evimizin önünden geçen pancar kamyonlarından düşen pancarları alıp tekrar geçen kamyon otobüslere fırlatan bir vahşi çocuk çetesinin içerisinde yer almam, yine eski apartmanımızın kapıcısının benden birkaç yaş ufak olan erkek çocuğunu yumruklamam, annem bakkala gönderdiğinde aldım ekmeğin yarısını yolda tüketmem, yine 5-6 yaşlarında fıtık ameliyatı olmam ve ameliyattan hemen sonra ayıldığımda serum tepelerine cesurca tırmanmam ve en önemlisi 14-15 gün önce erken doğmam sizcede genetiğim üzerinde oynama olayına bir işaret midir ? sizce ben başka bir varlık mıyım ? çok çaresiz kaldım bu konuda ne yapmalıyım ? yardım edin !..

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• karınca dedinde bende kapsül ilaçları karıcaların üzerlerine boşaltıp beyaz beyaz gezdirirdim :(

0|0
    0|0
    • bu da benim bir alt bayan versiyonum... yardım edecek yokmu bizeee..

• bizde böyle yaratılmışız yapçak bişey yok :)

• evet çok haklısın...

Kızlar Ne Diyor 8

• hayır sen başka bir varlık değilsin sadece hiperaktiflik ve psikolojik bir problemin var saedece ve bu da çözülebilir :)

0|0
    0|0
  • yok yok normalsin :D

0|0
    0|0
  • kader kisfmet.

0|0
    0|0
  • senin genetiginle oynanmissa ben neyim acaba

0|0
    0|0
    • sana tıp çare bulamıyor diye duydum sırrını banada anlatır mısın belki kendimi keşfederbilirim sayende...

• 6 yasindayken kafama salincak carpti 4 dikis attilar. sebep bu olabilir :D

• seni çok iyi anlıyorum...

• hiperaktiflik sadece:))

0|0
    0|0
  • Gaz çıkardığında utanmaz diyen ailen tarafndan şımartılmış gibisin :/

0|0
    0|0
  • ahahah :D

0|0
    0|0
  • erken doğdugun için burcun değişmiş sanırım. yıldızların oyununa gelmişsin sen.

0|0
    0|0
    • valla bir *öt ayağına geldiğimden şüpheliydim zaten çok sağol yani sende yardımcı oldun gibi birşey...

• rahatladın bi nebze de olsa di mi,gdo değilsin sen evladım rahat ol.

ben de baya geç doğmuşum,benim de burcum değişmiş :(

Erkekler Ne Diyor 2

• Gayette usluymuşsun

0|0
    0|0
  • ben senden beterdim çocukken. Zekiymişm meğer :) sende zeki olabilirsin

1|0
    1|0
Yükleniyor...