İlk defa platonik aşka düştüm!

ya dün caddede gezerken bi çocuk gördüm. ben görmeye kalmadan biri '' hasan '' diye çağırdı o an hasan bana dünyanın en güzel ismi geldi..bugün akşam gene çıktığımızda hasanı bi yerde otururken gördüm. hayatta asla yapmam dediğim bişey yaptım. yanına gittim. amacım bni farketsin aramızda bişeyler başlasın değildi. ben ilk defa böle oldum. hayatımda hiç platonik sevgilim olmamıştı.yanına gittiğimde ağzımdan dökülenler aynen şöyle '' pardon yanlış anlamassanız bişey soruçam - tabi buyrun- adınız hasan mı - evet - ya ben suretinize çok yakın birini rüyamda gördüm adınızı sormak istedim - ya gerçekten mi ... sonra yanındaki olaya el attı.. bölmek istemem ama adını duymuş olmayın yada daha önceden görmüşsünüzdür bilinç altınıza öyle yatmıştır falan.. bilemiycem neyse ıı akşamlar deyip uzaklaştım.. galiba yanındaki çocuk dün benim onu gördüğümü gördü.. rezil oldum belki ama masumluğuna değdi.. niyetim iki kelam etmekti :))

ama bakış açılarınıza ihtiyacım var. sizce gidip böle istemsiz bi yalan atmakla ıı mı ettim?

Güncellemeler:
ve o cocuğun ne adını ne sanını baska hiç bişeyini bilmiyorum. bidaha görürmüyüm onuda bilmiyorum. dua edin hayırlısıysa rabbim bidaha görmeyi nasip etsin. yoksa alsın içimdeki duyguyu ..

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• umarım görürsün tekrar, yaratıcılık güzel rüyamda gördüm falan bomba olmuş ama keşke yalnız yakalasaysın elemanı, ark.ın wc gitmesi gibi bi anı kollasaydın iyiydi ama neyse, bi daa görürsen şayet bööle mal mal bak yüzüne o sana bakana kadar geç karşısına bak, o desin içinden ne bakıyo laa die sen de de bakarım laa sanane böyle böyle bakışın siz ama o ark.a yakalanma yine, bidaa da yanına gidip konuşma ama sakın, mal mal bak oki işe yaramazsa gel başka bişe bulalım :) bi de o ak.ın ağzına sıçııım ya ben hayvana bak bozmuş bütün olayı, cık cık cık

0|0
    0|0
    • zaten bidaha görürsem emin ol mal mal bakmakta üstüme olmıycak :D yaa sonra ne bakıyo la bu mal derse ?

• oldu olcak cicek abbas atısması yapayım cocukla ::D

• aferin kızıma, tam olarak onu anlatmaya çalışıyodum ben de :)

Erkekler Ne Diyor 5

• ne olacak yahu içindemi kalsaydı iyiki ettin

1|0
    0|0
  • Ben olsam o yanımdaki çocugu dövmüşdüm :))

2|0
    0|0
  • Ne güzel ya devamını bekliyoruz , özlemişiz saf duyguları taşıyan insanları

1|0
    1|0
  • Yok çok iyi etmişsin ama arkadaşı olayı açık ettiğinde keşke ordan ayrılmasaymışsın ordan olayı yürütüp muhabbeti geliştirebilirmişsin :)

0|0
    0|0
    • utanırım ben :) bi yakından göreyim istemiştim zaten ama arkadası işi ayyuka cıkardı :)

• yok be ne utanacaksın elemandan hoşlanmışsın bak belki tekrar göremeyeceksin birşey olacak fırsatları iyi değerlendir belkide gerçek aşk orda seni bekliyor kimbilir :)

• becerememişsin.anladı bence

0|0
    0|0
    • evet.. ama bu benim ilk defa biriyle cesaretimi toplayıp herseyi göze alıp konusmamdı.. beceremedim doğru... yalancı diye düşünmüşmüdür arkamdan :(

• tekrardan göreyim diye..

• dua ederken kimin için istediğini belirtmek için isim söylemek gerekiyor sanırım:(ama ben yine de edeyim.inşallah bu kız o adamı tekrardan görür.hadi bakalım.

Kızlar Ne Diyor 5

• güzel bşy bence :)) ve karşılıklı aktan daha güzel yaşanması verdiği haz :)

0|0
    0|0
  • iyi demişsin rüya iyi sohbet konusuymuş :D umarım karşılaşırsınızz

1|0
    0|0
  • :D bence güzel. devam.

1|0
    0|0
    • ene, keşke kaçmasaydın. numaralarınızı alsaydınız. bi dahakine al. umarım o da sana uygun biridir.

• ne numarası kardeş cocuk buhar olup uctu artık. aramızda baska da diyalog gecmedi..

• işte bir daha karşılaşırsan eğer sakın numarasını almadan bırakma diyorum. hoşlanmışsın devamını getir.

• bnce çocuğun çok hoşuna gtmştr.. ylnız bi dahakı sefere sn konusma onn snle konuşmasını sağla bıde onu grdgnde arkadaşlrını gnder çnku utanablr..

0|0
    0|0
  • güzel olmuş :) git tanış baktın olmadı adamı tanımıyon etmiyon nerde görcen bir daha :) kaçırma aman diyim :|

0|0
    0|0
Yükleniyor...