Gizli silah gözyaşı ve kadınlar üzerine düşünceleriniz nelerdir?

Böyle bir iğrenç mahluk daha yok dünyada. Sirke gibiyim kupüme zarar .

Bugün oturuyoruz yine bizim cafede... Kamil geldi halini görseniz içler acısı dersin annesi olmuş alçağın. Noldu diye sordum söylemedi iki zorladım anlatmaya başladı.

Bir kız arkadaşı vardı bu dallamanın parasını yiyordu resmen ( bu konuya daha sonra itina ile değineceğim... iğrenç yaratıklar sizi) benim oğlan da keriz olmasa yedirmezdi zaten... Neyse bir gün bunun ucundan ucundan aldattığını anladım kamil'i. Yakaladım çektim kenara bırak çocuğun peşini yoksa... neyse işte bunlar ayrıldı falan.

Kamil günlerce beni suçladı kabul etmedim tabi hiç bir şekilde olayda parmağım olduğunu. Aradan aylar geçti şu aziz mübarek ramazan günü kız bunu yakalamış bir kenarda anlatmaya başlamış bambam beni tehdit etti vs diye...

Zaten adam beni suçluyordu iyice i$killendi bu durumdan... Oturttum kenara dedim oğlum bak dur! anlatacam. Kalktı gitmeye çalıştı vurdum ağzının orta yerine. Bilenler bilir eski dostumdur kamil abisi yerindeyim... Neyse anlattım buna olanları ama dedi ağlıyordu... ağlıyordu... yalan söyleyen kız nasıl ağlasın? beni sevdiğini söylerken ağlıyordu...

Siz ne pis mahluklarsınız ulan? Bu kadar mı düşüksünüz? Kadınını kontrol etmek için şiddet uygulayan şerefsiz erkek kadar şerefsiz değil misiniz siz şimdi? Ey 2 dostun arasını bozmaya çalışan yoşmalar! Ey kendini bilmez zilliler! Ey neyse küfür etmeyecem...

Halen sınırım yatışmıyor bak...

Gizli silah: gözyaşı! Nasıl filmi çıkmaz halen?

Ve sen şimdi az sonra gelip bu yazının çok uzun olduğunu iddia edecek olan arkadaşım özellikle di$i isen elini vicdanına koy şöyle hiç yaptın mı bunu sen de?

Ve sen erkek arkadaşım sahte göz yaşlarına ne zaman prim vermeye bırakacağız şöyle?

Ve sen kamil... Allah belanı vermesin senin.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• suç sizin kamilde. eşşek olduktan sonra semer vuran çok olur. gelmesin böyle oyunlara keriz.

0|0
    0|0
    • ondan süphe yok arkadasim da söz konusu kamil'in essekligi degil di$igillerin gözyasini silah olarak kullanmalari. :)

• herkesin isteklerini karşısındakine yaptırtmak için uyguladıgı yöntem farklıdır. işe yaramasa uygulanmaz zaten. yapana da engel olamazsın.

Kızlar Ne Diyor 2

• böyle hemcinslerimden utanıyorum ne desen haklısın erkekler öyle kızların pesinden kosa dursun dürüst kızlar yanlızlık ceksinler ne dünya ya ne sevmeyi ne sevilmeyi hakediyor bu tipler Allah kalplerine vicdan versin ıslah etsin...

0|0
    0|0
    • Yoo aslinda benim oglan sevgiye muhtac kim sevdigini belli ederse ona kosuyor... Amin.

• kamile söyle üzülmesin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hmm gözyaşları.. Timsah olup olmadığını anlamanın tek yolu, ağlayanla ağlamak.. Fake gözyaşları ise, erkek adam ağlamaz diye çıkışır ve foyası ortaya çıkar; çünkü gerçekten ağlayan kadın ya senin ağlamana kıyamaz ya da senin göremeyecek kadar derin duygulardadır...

kamil'e selam söyle fake versin bakalım blöfü yiyecekmi hanımefendi

0|0
    0|0
Yükleniyor...