Saç stilimi değiştirmek istiyorum....

Selam arkadaşlar doğduğumdan beri kabarık bir saçım var. Yaz gelmesiyle beraber uzattım. Saçlar kabarık olduğu için arkaya doğru tarıyorum kesinlikle jöle falan sürmüyorum. Sadece elimle düzelttim. Ama artık çok şişti kafam sanki annem Zeki Müren diyor :D :D

Birde siz bakın saçlarıma. Bakalım yorumlarınız neler. Kısa saç hiç yakışmıyo kahkul mu yapsam acep diyorumm.

Haydiyin dostlar yorum atın. Özellikle kızlar atsın sonuçta kızlara beğendirmeye çalışıyoruz kendimizi . :D

Not: Neden öyle özürlü gibi baktım bilmiyorum normalde öyle bir bakış atmam neyse siz boşverin bakışımı saça bakın direk. Profil fotosuna koydum level 4 olmadan linklemiyor. .s

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• link ya da mesela şu şekil link anlatabildim mi

0|1
    0|0
    • Link 1 iyidir de ben jöle sürsem zaten aynı öyle olur. Ama jöle sürmek istemiyorum :((((

• ya hani 2012 saç modellerinde vardı bunlar. mesela yanları biraz kısaltsan üstlerden de biraz alsan ama eşit boyutta değil, üstler daha uzun olsa çok yakışırdı bence. link şöyle bişey belki. ay gülüşünü yediğim.

• Evet o dediğin iyi olur da saçlar dağınık degil benim düz. Ama dedigin still gidiyor daha önce denedim.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 1

• dostum 3 numara vurma sakın yüzün dikdörtgen mübarek.sadece bunu söyleyebilirim :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...