Neden GS yenildiğinde seviniyorlar?

Evet basit , Avrupa maçlarında sevinmeyin kardeşim siz önce karar verin Türk müsünüz , yoksa nesiniz.

Güncellemeler:
Arkadaşlar o s* kafalının cevabını yanlışlıkla EİC seçtim utanıyorum amk.

0|0
57

En İyi Kız Görüşü

• Geçen fenerlilere yendiniz diye saldırmayı biliyordunuz :) Birde kardeşlikten bahsediyorsunuz.

2|2
    0|4

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Çekemediklerinden

0|2
    0|0
  • Çekememezlik..

0|2
    0|0
  • Türk olan herkes yurt dışı takımlarla maç yapılırken turkiyeyi temsil eden takım hangisiyse onu desteklemeli arkadaş isterse ulke içinde düşman takım bellesin.

0|1
    0|0
  • fenerbahçe yenilseydi bugün galatasaraylılar sevinirdi şimdi galatasaray yenildi fenerliler seviniyor bu hep böyle devam edecek birlik olamıyoruz

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Sevinmeleri normal bu böledir Fener yenilince bende sevinirim doruya doru Barça yenildiğinde Real sevinir vs vs böledir bu işler Türklükle alakası yok ;)

0|0
    0|1
  • kuyruk acıları olduğundan fırsat kolluyorlar. bu zamana kadar hiçbir türk takımı yenildiğinde sevinmedim. kansız değilim çok şükür.

1|1
    1|0
  • çekemediklerınden diyorlar sızın nerenızı cekemıcez be gelenden gecenden 4 yiyosunuz avrupaya gidip ülke puanını düşürmekten baska bişey yaptığınız yok

0|1
    0|1
  • Krallar tökezleyince soytarılar güler agaaa.

0|1
    1|0
  • Fransızlar sevilmez

0|0
    0|1
  • Türk takımı olmadığı içindir çünkü duygun yarsuvat dediki: galatasaray Türk toplumundan farklıdır.

0|0
    1|1
  • yenildiğine değilde ünal aysalın 4. yıldız sözünü kusursuz yerine getirmesine gülüyoruz :D:D

0|0
    0|1
Yükleniyor...