11 adım duasını uygulayan ve olumlu olumsuz sonuç alanlarımız var mı ?

acaba aramzda önemli bi skntsı için 11 adım duasını uygulayan ve olumlu olumsuz sonuç alanlarmz var mı ?

link linki bu duanın

Arkadaşlar lütfen cevaplayın !!

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• ben bi aralar çok araştırmıştım bunları sonra gittim bi vaize danıştım bunların tamamen ticari amaçlı siteler olduğunu söyledi...mesela 4444 duası için bile bi duayı 4444 defa oku Allah dileğini kabul eder vs yok böyle bişey...ne var biliyor musun bunlarla uğraşacağına güzelce abdest al sabah 3-4 gibi uyan ve namaz kıl Kuran-ı kerim oku güzelce iste Allahtan zaten nasipse oluyor hersey...yoksa yok...

0|0
    0|0
    • sende haklıısn ama Rabbim bi çıkış kapısı verir inşallah.

• evet gönül meselesi :(

• beni sevsin diye yaptığın bşy anladığım kadarıyla...seni o kadar iyi anlıyorum ki yapmadığım şey okumadığım dua kalmadı..inan bana insan iradesinin üzerinde hiçbi güç yok..bunu bana vaize bayan söyledi...sadece otur dua et gerçekten içinden geldiği gibi o zaman bile kabul olur duan...nasıl içinden geliyorsa öyle iste..

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu neymiş ya :S

0|0
    0|0
  • salatı tefriciye okudum ve sonuç aldım

0|0
    0|0
    • 4444 kere mi ?

• bu dua bildiğim kadarıyla tek bir hacet için kullanılabiliyor, kaldığın yerden devam edersin, o zaman başka bi ihtiyacın vardır şimdi başka ondan bişey olmaz

• he tamam teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu ne yaa büyü gibi adım atmalar falan.Emin olmadığın ve netten bulduğun şeyleri kullanma sakın..

0|0
    0|0
  • aslında bunlara cok inanırım ama aslında önemli olan senın içinden geldiği gibi Allah'tan istemendir

0|0
    0|0
    • evet ama iişte :(

• evet en güzeli aslnda ama olsun Rabbimden umut kesilmez birazdan bunu da deneyeceğim eğer olumlu bi sonuç alırsaamm mutlaka yazarım

• tamamdır beklerım :)

ama bence en iyisi hayırlısını istemek unutma bunu

Yükleniyor...