Kapat

Bu kez kendimizi dörtledik nasıl bir durum sizce talihsiz miyiz kötü müyüz sizce?

4. atamadılar yok ya onlar atamıyorsa kendi kalemize atıcaz illa o maç 4 olacak yani :))))))

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• hadi yenildiniz tamam da anderlecht 3-1 den 3-3 yaptı 1 puanı kaptı uefa avrupa liginede gitmeniz zorlaştı bence ne yapıp edip anderlechti yenin 2. uefa kupası neden olmasın dimi

0|0
    1|0
    • şu italyano defolup gitsin de önce ado :(

• Teşekküe ederim süslüm :)
      Ne kadar takılsakta galatasaraya sonuçta türk takımı yabancılar galatasaraylılar demiyor ki türkler diyor galatasarayın uefa kupasını yeniden almasını isterim ülke puanı için yunanlar bizi geçti yaa bişeyde demedim ki niye eksi aldım ben ya :)

• prandelli hedefini koydu ve o adamin gitmesi gerekiyor adam onemli olan lig dedi yani kafasindan avrupayi kura belli olunca sildi

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu sene 4 çok sevdik bende anlamadım :) Evet kötüyüz ama bu maç 4 olacak maç değildi. Gelelim gruptaki duruma Arsenal sağolsun 3-3 oldu maç adamlar 2 puan yaptı uefa bile çok sakata girdi deplasmanda galip gelirsek iyi olur anderlecte ama çok zor malesef hayırlısı olsun. İyi tarafından bakarsak Hakan Baltayı kazandık diyebiliriz artık ligde Sabri ve Balta oynayabilir.

0|0
    1|0
    • bakalım lige döneriz artık Arsenal maçı satmış

• Banada bir tuhaflık var gibi geldi Arsenal maçında ama hayırlısı olsun artık ligde telles oynayamadığı için bence Balta oynamalı solda veyselden tarıktan iyidir.

• valla acikcasi.. oynadigimiz takim gecen sene zaten salladi avrupayi bu sene kötü olsada
    ve..
    isin acikcasi bizim takimda ruh bitmis
    izledim yarim saatini

0|0
    1|0
  • Prandelliyle yürümüyor bu çok bariz belli.
    Tarık desen bu takımda yedek bile olmayı haketmiyor. Veysel bile tarıktan iyi.
    Semih desen yerlerde sürünüyor böyle bir defans yok.
    En önemlisi prandelli teknik direktörlükten anlamıyor.

0|0
    0|0
  • açıkcası dortmund baktı gs kapanıyor dediki hiç uğraşmim bunlar yaşlı üzerimize çekip bunları kandıralım dedi ve istedikleri oldu malesef.

1|0
    0|0
  • 4 4 lük bir takim olucaz derken bunu kastedmedik mk!
    Kimin ahini aldik acaba

1|0
    0|0
    • boş ver ya bu İtalyanlar hırıstiyancılar yeneceğimiz varsa bile bizi yendirmezler İtalyanlara güven olmaz

• Yensede yenilsede daima Galatasaraylıyım ezelden beri bu sene de böyle geçsin hiç önemli değil bana yaşattığı mutluluklar yanında bu yenilgilere üzülmüyorum bile pazara kadar değil mezara kadar cimbomluyum

0|0
    1|0
  • Şansınızı Avrupa Ligi'nde denersiniz artık =/

0|0
    1|0
  • cimbom maziyi arıyor...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Karşımızdaki takim oldukça iyi tek 4 u bize atan bir takim değil şu an karşisinda turkiyeden başka takimda olsa o 4 lerdi
    Galatasaray ha çok iyi oynuyor diyemem ama normal ligtede gecen senede bu senede olsun kotu oynamimiza rahmen gene ilklerdeydik o kotuleyen takimlar ligteki evet gecen senede berbattik ama ilk ucteniydik evet bizden iyi kadrosu olanlar bizden ustun yerde bile olamadilar bizde snayder ve muslera olmasa takim çokerdi ya onlar okadar transferle niye bizim geldigimiz yerde dehiller fenermiş beşiktaşmiş Beşiktaş daha 13 yıldızın savalinda yani aaa kadrosu bizden iyide aramizda ucurummu var yok fener bizden iyiymiş okadar parasi var oyuncusu varda iiimi hayir değil iki takımda 19 yıldizi var bir onlarin sahasinda yenememişiz onlarida iş olmş galatasarayın okadar maddiyati olsa şu ülkede daha ii takim olmazdi Galatasaray bilirmidiniz kaç yıllar önce üst üste sampiyoluklar yaşamiş ama yokluktan butun oyuncularını ble satti şu an kotulemeyn takimi. Çunku her takimin kaybetmişligi vardir

1|1
    1|0
  • ruh gitmiş ruh

0|0
    0|0
Yükleniyor...