Galatasarayla dalga gecenler?

Baska ulkeler hep takimlarini destekler. Bizim turk beyinsizler nasilda dalga geciyor ozellikle kendi takimi katilamayan. Nasil turksunuz la siz?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe'li olarak gönülden Galatasaray'ı destekliyorum ve gerçekten üzülüyorum şu an ki duruma..

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• bunu Beşiktaş Şampiyonlar liginden elendiğinde sevinçten sıçan gslilere söyle.

beter olun

3|1
    1|0
  • Haklısın.

0|0
    0|0
  • ablasi yapmayin boyle yabanci sinirlamasi olmasa takimin hepsi gavurlardan olusacak sen daha kalkip milliyetcilik pesindesin (((:

0|0
    0|0
  • ulan sporda bile milliyetçilik yapıyorsunuz ya çüş. eğlenmeye bak ne bu gerginlik

0|0
    0|0
  • 4 oldu yine 4 yine 4 . s üzüldüm

1|0
    0|0
  • Vay zırtapozlar

0|0
    0|0
  • FB ile bjk yenilince o fransızlar da seviniyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Turklugumu sorgulamak sanamı düştü 6s'li?

1|1
    0|0
    • sana baska bisey yapmak bize dustu onceki sildigin yorumdan anlamissindir ;)

• Yorum silme derken? Hangi yorumu silmişim? Hem kendi yorumumu silebiliyormuyum? Hem sana ne oluyor sen kimsinde atladın yorumuma? Sana kemik atan mı varda havlıyorsun? Sanane? Sana başka bişey yapmak bize düştü derken? Sen kimsinki a q cocugu

• sakin apla laf anlataman bunlara

0|0
    0|0
  • sizde anca maçlarda tam türk kesilirsiniz başımıza

1|0
    0|0
  • biz hep böyleydik. bir türlü bütün olamadık. sonra neden kendi içimizde kırdırılıyoruz?

0|0
    0|0
  • Zırlama l*n Feneri uefaya şikayet edip men edilmesini sağlayan 6s değil mi? Ve senelerdir Fener cle gidemiyor diye alay eden 6s değil mi? Beter olun sürünün :D

0|2
    0|0
    • Ondan sonrada gelil "bizi avrupa maçlarında neden desteklemiyor sunuz" diye ağlar sınız :D ahhaha beterr olun beter siz herşeyin en kötüsünü hak ediyor sunuz

• @_Nemesis_ bir yerlerin yememiş yazıp engellemişsin neden korktun canım? Ortaya birşey atıyorsan arkasında duracaksın delikanlı ol biraz korkak kaldır engeli bir tarafın yiyorsa :D

• Korkak nemesis gelsene dün tehdit ediyordun akıllı ol falan diye şimdi ne oldu birde millete korkak diyorsun, gsli değilmisiniz asıl korkak sizsiniz :D

Yükleniyor...