Öyle an gelir ki; arkadaşınız için ne kadar fedakarlık yapabilirsiniz kendinize rağmen?

Bir parkta arkadaşınız ile oturuyorsunuz kız iseniz karşınızdaki yakışıklı baydan erkek iseniz karşınızdaki güzel bayandan ufak ufak hoşlanmaya başlıyorsunuz oda ne sana doğru bakmaya başlıyor ve heyecanlanıyorsun sende ona bakmaya başlıyorsun arkadaşınız başka yere bakmakla meşkul olayın farkında değil bir yandan da telefonuyla mesajlaşma derdinde siz tam arkadaşınıza baksana karşına diyeceğiniz bir anda karşınızdaki eliyle arkadaşınızı işaret ediyor anlıyorsunuzki ona bakıyormuş arkadaşınıza söylermisiniz yoksa hadi gidelim sıkıldım diyip o fark etmeden hemen uzaklaşırmısınız

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• söylemem gidelim de demem

0|0
    0|0
    • naparsın peki kalırsanız er geç fark edicek

• etsin onlar birbirini beğenmişse aradan çekilirim tercih meselesi

Kızlar Ne Diyor 5

• söylerim arkadaşıma yaa zaten bi kere gördüğüm insan...

0|0
    0|0
  • söylerim

0|0
    0|0
  • arkadaşımdan yediğim ciddi bi kazıktan sonra bidaha asla bu kadar kendimden vermem..

0|0
    0|0
  • off ya beni de heyecanlandırdın bos yere :( hayal kırıklıgına ugradım ne kadar kötü bir durum ne yapacagımı bilemedim simdi ...sanki benim basıma gelmis kadar oldum anlatımın beni olayın içine cekti resmen...

0|0
    0|0
    • tabi bizimki felsefe ama hayat ne olucağı hiç belli olmuyor bu tür durumlardan daha karışık olanları bile karşımıza her an çıkabilir

• sonuna kadar söylerdim söylemeyip kaçmak hiç doğru değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• söylerim tabiki amatör genç nasılda üstüne alındın :D:D:D:d

0|0
    0|0
Yükleniyor...