Kapat

Tayt'la bisiklete binen erkeklere neden ayıplarcasına bakarlar?

görüşlerinizi merak ediyorum dostlar... ve stresimi, öfkemi, sinirimi spor yaparak, pedal çevirerek , delice bisiklete binerek atıyorum , die düşünürken yeniden sorunlar çıkıyor TAYT neden bu kadar göze batıyor?

Güncellemeler:
elbette makaslara girersin yüzlerce km sürersin ama kondisyon açısından zamana karşı açısından sen de bilirsin ki rüzgarı bile hesaplarsın bedenine yapışık kıyafetler seçersin.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• İtici çünkü

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Bakma onlara insanlarımız tuhaf zamana karşı yarışıyorsun sonuçta ayrıca basketbol ve futbol dışında bol şeyler giyen spor dalı var mı. Spordan anlamazlar eleştiri yaparlar ben hiç dalgıçların bol giyindigini görmedim voleybolcuların atletizmle ugraşanların vsvs :) spordan geri kalmış onlar şampiyon takma

0|0
    0|0
  • Pek hos durmadig icin

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Aga erkek ve tayt hic estetik degil bence

0|0
    0|0
  • Tayt değil o ortaya çıkanlar rahatsız ediyor yanlış bişey yok bunda gerçek bu

0|0
    0|0
    • hocam yanlış bişey yok evet ön kısımlar belli oluyor hani sonuçta tayt ama heryere d e öylşe girmiyoruz ki bisiklete sevdalı olunca hiççç yok ama ben gözlemlediğim olayları biraz da buradan merak ettim ve yazdım teşekkürler...

• Sonuçta ben olmasam da bayanlar çocuklar çok dikkat ediyor ve ben bunu genel diyorum çoğu kişi bunu der yoksa benlik değil durum

• Bende deli gibi gazliyorum makasa giriyorum ama tayt giymiyorum. D

0|0
    0|0
    • elbette makaslara girersin yüzlerce km sürersin ama kondisyon açısından zamana karşı açısından sen de bilirsin ki rüzgarı bile hesaplarsın bedenine yapışık kıyafetler seçersin.

• Kardes gazlamayi bisikletle yapmiyorum bee ;)

• tamam tamam pardon @bıyıklıAdam :)) şimdi dikkatli okudum özür :D

Yükleniyor...