Kadınımsın artık ...

biriyle konuşuyorum sevgili olma adımlarını atıyoruz.. bugün bana sen artık karımsın annene seni istediğimi söyle dedi.. ilk kez böyle bişey duyuyorum.. sen benim karımsın kadınımsın müthiş bir kelime.. oysa ben 18 o 21 yaşında daha... bu kelimenin anlamı tam olarak nedir? sen artık benim karımsın demek.

Güncellemeler:
3 yıl önce sevgiliydik. ayrıldık. ve tekrar sevgili olucaz gibi. işte o bana seni özledim dedi bende seni özledim dedim. sonra böyle bişey dedi. sanırım birbirimizden kopamıyoruz. bununiçin demiş olamazmı?

0|0
19|8

En İyi Kız Görüşü

• cok cok erken 18 yasindaki birine sen benim kadinimsin demek !

onun en az bi 10 senesi var " kadinimsin " kelimesini kullanmasi icin !

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• gençken olur böyle şeyler hormonlar tavan elemanın genç adam ben onun yaşındayken kaç kız götürüyordum:)

2|2
    1|0
  • heyecanlanma hemen geyik yapmış sadece

1|0
    0|0
  • bu ne böyle karımsın kadınımsın 21 yaşında çocuk:D

0|0
    0|0
  • 18 yaşında evlenmeyi düşünürmüsün ? git meslek sahibi falan ol 23-24 yaşında evlen + erkek arkadaşın hormonlarının kurbanı olur yakında :D

0|0
    0|0
    • ne evlenmesi.. evlenmek düşünebileceğim en son şey. ama herkesin şaşırdığı kadar ciddi bir şekilde söylemedi.. aşkımsın der gibi karımsın dedi. sanırım yanlış kelimeyi kullandı :)

• ben zaten ciddi değilim.. ama söylediklerin çok mantıklı.

• Bilmiyorum aranızı bozmuş olmıyım iyice araştır sonra beddua falan istemiyorum :D

• gaza gelmiş çocuk biraz bence.

0|0
    0|0
  • ciddi düşündüğünü söylüyor

0|0
    0|0
  • ciddi olduğunu düşünmeni istiyor.ama ciddi midir gerçekte? bunu bilemiyoruz işte

0|0
    0|0
  • ne pis bir kelime ya."sen benim oldun"

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Henüz o kelimenin sorumluluğunu alabilecek durumda ve yaşta olabileceğini düşünmüyorum , acele etme derim ...

0|0
    0|0
    • bişey olduğu yok bence.. herhangi normal bir kelime gibi söyledi. hani aşkımsın derler ya.. pek ciddi olduğunu sanmıyorum.olsada ben buna izin vermem

• Dikkat et de sonra harbiden başka şeyler istemesin ..

• Ciddiliği bayağ abartmış bence bu yaşta bu kelimeler ve bu ciddiliyetlik cok fazla ben olsam düşünürüm biraz gerçekten samimi mi diye .

0|0
    0|0
  • Daha sevgili değilsini bide he?

Boşver ciddiye alma sen onu.

0|0
    0|0
  • yaşından büyük kelimeler etmiş onun sorumluluğunu alamayacak olan niye konuşurki. Abartmış hemde nasıl. Kimse kimsenin malı değil sende bunu söyle.

0|0
    0|0
  • Bence o kadarda güzel bir kelime değil.Sana sahip olmuş gibi bir şey çıkıyor.Unutma sevgilinde olsa sen bir "mal yada eşya" değilsin ""sahip olmak"" ayrı şey ""sahip çıkmak"" ayrı şey.Söylerken art bir niyeti olmaya bilir ama tepkini koymalıydın bence..

0|0
    0|0
  • Hayatına odaklan biraz. Çok hoşuna gitmiş belli ki ama evlenmek için daha erken. İlk önce ayaklarının üzerinde dur.Hemcinsime cevabım budur.:)

0|0
    0|0
  • Önden çırayı, çakmağı veriyor ki, sonradan ateş istediğinde arıza çıkarmayasın.

2|1
    0|0
  • ilişkiniz daha çok yeni. bu kelimelerin şu an kullanılması çok saçma ve yersiz. ama ilerki zamanlarda sevdiğin erkekten bu sözleri işitmek , hoştur.

0|0
    0|0
    • 3 yıldır tanışıyoruz.. hatta daha önce sevgili olduk ayrıldık tekrar sevgili olucaz gibi. sanırım demek istediği ben senden kopamıyorum gibi bşy

• Yeni nesil fazla arabesk azizim...

1|0
    0|0
  • Gençlik ateşi.. Pek ciddiye alınacak bir durum değil, şuan için..

1|0
    0|0
  • Fazla ucmus gibi geldi 3 yıl önce neredeydi..

1|0
    0|0
    • her zamanki yerde... sadece ayrıldık

• anlayamadım ki? şu anda çocukmu haksız benmi? ve neden. bşy anlamadım

• Ben de anlamadım ki olay ne sevıyormusunuz evlenicekmisiniz pişman mı olmus

• Ciddiyse güzel bi şey.

0|0
    0|0
  • Abazalıktandır ;) genelde böyle diyen sevgililerin sonu hep hüzünlü oldu:D

0|0
    0|0
  • heycandan söylemiş neyin heycanı bilemem artık 21 yaşında delikanlı işte

0|0
    0|0
  • Bence yas daha cok erken boyle ciddi seyler icin.

0|0
    0|0
  • uçmuş.

0|0
    0|0
  • balik nekadanda hakli.

0|0
    2|0
  • bir haltmı yediniz

1|1
    1|0
Yükleniyor...