Tanımadığnız ama kesiştiğiniz belki de hoşlandığınız bir erkek size pardon bunu düşürdünüz dese

ve telefon numarasını yazan bir kağıt parçasını verip uzaklaşsa

hoşlanıyorsanız neyapardınız

hoşlaanmıyorsanız ne yapadınız

0|0
123

En İyi Kız Görüşü

• sorunu okuyunca aklıma gencligimdeki bir anım geldi paylasmak istedim annemle pazara gitmistik orda pazarcılık yapan cok yakısıklı bir cocuga gözüm takıldı o da bana bakıyordu annem patlıcan biber sece dursun biz bakıstık aksamüstüydü sonra yanından gecerken ben iyi aksamlar dedim cocuga o da karsılık verdi ama annemle aram acıktı o duymadı sonra biz hangi tezgaha gitsek cocuk arkamızda annem biraz süphelendi ama ses cıkarmadı pazardan cıkarken kalabalık bir yerde cocuk birden elimi tuttu meger elime kagıt sıkıstırmak içinmis cocuktan hoslandıgım için ertesi gün hemen aradım ve görüsmeye basladık.. :))

0|1
    0|0
    • anlattığın için teşekkürler

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• hoşlanıyorsam bir düşünürüm mesaj atabilirim teşkrler diye, hoşlanmıyorsam çöpe atarım

0|1
    0|0
  • İki türlü de aramam. Saçma.

0|0
    0|0
  • hoşlanıyorsam hoşlanmazdım.

hoşlanmıyorsam iyi ki hoşlanmamışım.

1|0
    0|0
  • sende kalsın derim .D bakıp bakıp beni hatırlasın ,ama nesne telefon ,laptopsa kucakladığım gibi uzaklaşırım :DD

0|0
    0|0
  • iki durumda da aramam.adam gibi gelsin söylesin ne o oyun oynar gibi

0|0
    0|0
  • hangi filmden koptun abi ya

0|0
    0|0
  • o kagidi alirim diri diri yerim ustunude soguk su içerim

0|0
    0|0
  • Hiç birsey, böyle saçma seylerle kafami yoramam. Eger birsey hissediyorsa gelsin adam gibi söylesin.

0|0
    0|0
  • her iki durumda da aramam.

0|0
    0|0
    • aşağıda samimi değil demişsin ya bunu şu anki halimize göre söyledik. ama bir gün gelir arayacağımız tutar. önceden dediklerimize göre davranmama ihtimalimiz var.

• Bu ne türk filmi mi :D

Özgüvensiz erkek kaybeder gizlican

0|0
    1|0
  • iki türlüde döverdim

0|0
    0|1
    • niye dağdanmı indin çocuk sana laf atmadı küfür yada hakaret etmedi hoşlandığnı bu şekilde dile getirdi birinin sen den hoşlanması bukadarmı sıkıyor seni

• evet dağdan indim !

Erkekler Ne Diyor 3

• ben bir kere üniversite de yapmıştım bunu aradı oda beni memleketine çağırdı ama gitmedim

şansıma tükürem dedim

0|1
    0|0
    • aynen abi benim bu şekilde çok kız tavlayan arkadaşlarım oldu bence kızlar yorumlarında samimi değil bir kız hoşlanıyorsa ulaşacak bir yol buldulmu affetmez

• aramazsa hoşlanmamıştır ya da aklı başında bir kızdır.

ararsa cins kızdır

artık kafa yormaktan bıktım dürüst kız yok piyasa da zaten o yüzden evlenmeyi düşünen arkadaşlar vazgeçsin

• kro modeli bu ya :) direk tanısabilirmiyiz modu bile bunedena daha iyi :)

0|0
    0|0
  • Kadınlar ne düşünür bilmem ama bir kız bunu bana yapsa bunu ben düşürmedim ki der çöpe atardım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...