İddia Kuponundan anlayanlar bu kupon nasil bir baksin ben tutar diye dusunuyorum ama yaniliyor muyum?

http://i.hizliresim.com/66LzZv.jpg nasil tutar mi arkadaslar? emin degilim ama tutmasini istiyorum sizce tutar mi

Güncellemeler:
cevaplayan herkese +1

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• knk yani bir GS'li olarak söylüyorm çok çok zor Maçı almamız yatar gibime geliyor

0|1
    0|0
    • bende bir fenerli olarak o godos sneijderin bize sagli sollu attigi mucizelerden bekliyorim :)

• inşallah bro darısı Weidenfeller'in başına :D ztn anca öyle kazanabilrz Sneijdr 1-2 füze atacak onun dışında çok zor kazanmamız Burak kazmasıyla

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• kardeş bu kuponda her maçı ters oynamışsın
    yaz bunu bir kenara

0|1
    0|0
  • Gelmez muhtemelen..

0|1
    0|0
    • handikapli maclar ama

• Biliyorum merak etme :D

• galatasaray yemesin de gol o bana yeter ligde motor bir takip sampiyonlar liginde anasini sikti herkesin ;)

• Juventus ve real madrid ten yatar aga ikiside fark aticak

0|1
    0|0
    • ben zannetmiyom onlar garantiledi gibi cikmayi fazla kasmazlar ikisininde derbsisi var hafta ici bide

• Aga bu dedigin mantik sadece bizde var biliyo musun kasmazlar die bisi yok bu adamlar bir mac kacirsa formsuz oluyolar bizim ulkedeki gibi yan gelip yatmiyolar ki zaten real madridin kasmasina da gerek yok en az iki farkli yenerler diyorum bence...

• gs maçından yatar

0|1
    0|0
    • handikap dan kurtaririm bence onu ben real madridden korkuyom :)

• Yattın kardeş kusra bakma 4mund acımayacak :D

• İmkan vermiyorum. Real banko yatırım. Jve 0 olur

0|1
    0|0
  • Yırt at arkana yaslan.

0|1
    0|0
Yükleniyor...