Hoşlandığınız birine ilk sözünüz ne olurdu?

Yine ben..............

Hoşlandığınız birine ilk söyleyeceğiniz söz ne olurdu?

0|0
12|6

En İyi Erkek Görüşü

• merhabalar diye kendimi tanırım sizi gördüğümden beri sizden çok etkilendim

diye de laflarımı sürdürürüm

en doğal halim bu ister tanışır ister tanışmaz :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sevişek mi?derim.

0|0
    0|0
  • hoşlandığım bir insana duygularımı söylemem ancak onun ilgisine bağlı olarak tepkimi belli ederim eğer bende hoslanıyosam.

0|0
    0|0
  • aklında yada kalbnde biri varmı bilmiyorum ama gecen yıldan beri benim aklımda da kalbmde de sen varsın ... dedimmm :Dd

0|0
    0|0
    • ee o ne dedı :D

• ya bnzatenn bu cevabıı verceğinii biliyodumm kii söyleyip rahatlamaya gttamam ve pişman değilimm :d

• :)) iyi bakalım

• Senelerdir taniyor gibi yapardim MisaL: yanindan gectigimde hey selam naber.. ben birazdan gelicem, alisverise sende gelicekdin dimi derim..

0|0
    0|0
  • selam

0|0
    0|0
  • önce tanırım onu .ilgimi belli ederim onun da gönlü varsa anlarsam yani itiraf ederdim .belki:D

0|0
    0|0
  • hoşlantı şey etçeğdim.

0|1
    0|0
  • senden hoşlanıyorum ? :S

0|1
    0|1
  • eeööeeeööeöeöö... bu böyle uzayıp gider

0|0
    0|0
  • "çişim geldi"

0|0
    1|0
  • şuanda içimden geldiği gibi davranıyorum senin hayatın hakkında hiçbirşey bilmiyorum senin benm hakkımda ne düşündüğünüde bilmiyorum.belki hoşuna gider bu yaptıgım belki gitmez ama seni görunce elim ayagıma dolaşıyor ne yapcagımı bilmiyorum heycandan kalbim durcak gibi oluyor.şuan bu yaptıgıma pişman olup olmıycagımıda bilmiyorum sonunu düşünmeden istediğim gibi davranıyorum senden hiç birşey beklemeden dedim :)

0|0
    0|0
  • nbr nasılsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• daha fazla dayanamayacamm yanındayken bunu daha fazla gizleyemecem bilmeni istiyorum ki ben cidden senden aşırı derecede etkileniyorum =))

0|0
    0|0
  • söylemekten daha çok belli etme mevzusu önemli kardeşim.pat diye söylenmez.

1|0
    0|0
    • bencede öyle ilk olarak onunla yakınlık kurardım. sıcak kanlı olurudm. onun beni tanımasını benim de onu daha iyi tanımamı sağlardım. sonra zaten olursa olur olmazsa olmazdı. sonuç olumsuzsa yinede arkadaş olarak kalırdım.

• şahsen ben olmazsa arkadaş kalmam.başka biriyle birlikte olduğunu görünce kendimi iyi hissetmem.ya hep ya hiç yani.

• hatunu tanıyıp tanımadığıma, nerde gördüğüme vs. göre değişir. tanıyorsam ve yolda gördüysem naber derim mesela bunun gibi.

0|0
    0|0
  • nabıyon

0|1
    0|0
  • Seninle Beraber Olunmaz, Sana Maruz Kalınır Derdim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...