Uğur Dershanelerini nasıl bilirsiniz?

uğur dershaneleri nasıldır? eğitimi? başarı durumu gidenler memnun mu hangi dershaneyi seçersiniz?

Güncellemeler:
dersler ne zaman başlıyor bilginiz var mı?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• hiç dershane gereğim olmadı lisede gayet basarılı bir öğrenciydim bazen taktir bazen teşekkür:( .. hiç ders de çalışmazdım ne dinlesiysem o ama inkar edemicem sırf zvkine sınıfca koordineli kopyalar cekerdik hey gidi günler be özledim:)) ama bir dershaneye gitseydim körfez i isterdm:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben Uğur'a gitmemiştim ama 2 yıl önce gayet başarılı bi dershaneydi.

0|0
    0|0
  • 2 yıl gittim ve batırdı. Eskiden daha iyiydi sonra kadroları değiştirdiler bizim devrenin hocalarıyla sorunlarımız oldu ve yılım araya gitti.

0|0
    0|0
  • Yaşadığım şehirdeki Uğur battı batacak yani. Geçen sene Uğur'a gitmiştim. Hiç bir düzen yoktu. Birey'e geçtim ben de. Başka şehirlerdeki nasıldır bilmem.

0|0
    0|0
  • Sınıf bakımından iyiler ama aşırı yapışkanlar. Sürekli arıyorlar "nasılsın,dershaneye başlamaya hazır mısın,kendini nasıl hissediyorsun" falan. Yani ben bu kadar çok ilgiye gelemem.

0|0
    0|0
  • cemaat denen o topluluğa zıt bir ayrı cemaattir kendileri. lise sonda o cemaat dersanesinden bir grup İnsanın uğur dersanesini tasladıklarına şahit olmusluğum da vardır

0|0
    0|0
  • ekşide yazılanları görünce vazgeçmiştim

0|0
    0|0
  • Final' liydik :)

0|0
    0|0
    • finalin yayınları çok iyi fakat oldugum yer tikkylerle dolu ortamda önmeli tabi..

Erkekler Ne Diyor 3

• çok ayrım oluyordu bizde :SS yani ben gibi çalışkanlara daha fazla etüt diğerlerine vaktim yok diyor hocalar

0|0
    0|0
  • iyidr ben uğuru terch etmştm :)

0|0
    0|0
  • Adını duyduk.Ama ziyaret etme fırsatımız olmadı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...