Protein tozu alıcam hangisini önerirsiniz? Anketi?

Arkadaşlar vücut geliştirme ilgilenen varsa ya da bilgisi olan varsa yardımcı olurmusunuz? Yaklaşık 1 aydır sporu bıraktım evde yapıyordum, Dumbell ve bir kaç aletle, tekrar başlıyorum prime balonda kullancam sizce hangisi daha iyi protein tozu amino asit anketteki ve bide bildiğiniz sağlam başka protein tozu amino asit markası varsa önerirseniz çok sevinirim..

• (Hardline Whey 3Matrix) (Universal Amino)
    33% (1)57% (4)50% (5)Oy Ver
  • (Multipower Whey Protein Tozu) (Weider Ultra Amino)
    33% (1)29% (2)30% (3)Oy Ver
  • Diğer
    34% (1)14% (1)20% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Optimum, Multipower ve Weider iyidir. Hardline da iyi. faydasını gördüm ben 4 ürününde.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler arkadaşım optimum da %30 protein vardı dime..

• Köyde falan yaşıyorsan süt, çökelek, yumurta gibi doğal üretilen varsa hiç alma derim. Zaten çökelek mucize bir şey.

• Yok yaşamıyorum İstanbuldayım başkan ama süt peynir yoğurt yumurta doğal alıyorum dayım bu işlerle uğraşıyor..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Hardline kullandim gayet iyi tavsiye ederim

0|1
    0|0
    • Multi power whey kullanıyordum memnunum ama değiştiricem heralde bakıcam hardline Saol..

• hardline ile multipowerı karşılaştırıyorsan supplementler hakkında hiç birşey bilmiyorsundur demektir.
    hardline multipowerın yanından bile geçemez.

0|0
    0|0
    • Tepki vermene gerek yok kardeşim sizden sadece bilgi istiyorum ne bu tepki deki multipower al hardline daha Zayıf okey.

• tamam kafana göre kardeş istediğini kullan.

• Kardeşim neyin kafasını yaşıyorsun? Tepki neden yani para sıkıntım var biraz Onu belli etmek istemedim öyle kızma bir yardımcı ol öyle git.

Yükleniyor...