Galatasaray-Dortmund maçı tahminleriniz neler?

Bir Galatasaraylı olarak şansımızın fazla olmadığını düşünüyorum. Sizce Galatasaray'ın şansı ne? Lütfen TARAFSIZ olalım.

• Çok farklı skorla olmasa da Dortmund alır maçı.
    31% (4)23% (7)25% (11)Oy Ver
  • Galatasaray 2000 ruhunu yansıtıp en kötü ihtimalle 1 puanla döner.
    8% (1)23% (7)18% (8)Oy Ver
  • Dortmund acımaz. En az 3 atar.
    46% (6)52% (16)50% (22)Oy Ver
  • Galatasaray mucizeye imza atıp farklı kazanır.
    15% (2)2% (1)7% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 14

• Maalesef c

0|0
    0|0
  • Galatasaray ın hiç şansı yok bence bu iğrenç futbolla...

0|0
    0|0
  • dünyanın en büyük iddia şirketlerinden biri bu maça el atmış. galatasarayın oranı ve beraberliğin oranı çok yüksek. galatasaray bu maçtan puan alacakmış ve birilerinin cepleri dolacakmış.
    ne derece doğru bilmiyorum ama böyle birşey duydum

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim kardeşim. Ama önceden paranın adı yoktu 2000 ruhunu yansıtan futbolcularınız arma için oynuyordu. Şimdi iki gün parasını verme maç seçicek, kendi çıkarlarını düşünücek oyuncu her takımda mevcut zor yani.

0|0
    0|0
    • Haklısın kardeşim nerde o Hagi'ler. Şimdi Drogba olacaktı var ya... şu an Galatasaray'da ruhuyla mücadele eden en fazla 2,3 oyuncu vardır be.

• Her takımda öyle kardeşim kötü bişey hayırlısı neyse o olsun ama gerçekten zor bir maç

• kardeşim maç almanya da değil mi? bence maçta 6 gol olur karşılıklı ama gs alamaz almasını isterim ama big bang teorisi bile daha realist kalıyor ne yalan söyliyeyim

0|0
    0|0
    • Evet deplasmanda. Bu arada haklısın maçtan puan almak bile imkansıza yakın. Ama en azından iyi bir futbol sergilemeliyiz.

• inş kardeşim futbol şansı sizinle olsun

• 1-3 macera yok Galatasarayliym ama gercekciym

0|0
    0|0
  • 0-0 ' yakın duruyor.

0|0
    0|0
    • Neden ki? Bence bol gollü maç olur.

• Borussia Dortmund kontra atak takımı. Galatasaray , Arena'da çok açık oynadı affetmedi. Bugün ise Galatasaray'ın sahaya 4-5-1 çıkma ihtimali varmış. Savunma önde kurulacak yüksek ihtimal. Bu Dortmund'un oyun planını bozmak için planlanmış, kaldı ki Auba da olmayacakmış. Herşeyden önemlisi; Cesare varken eğer inanırsa 0-0 biter bu maç

• dortmund kazanir, en az 2 atar.

0|0
    0|0
  • Almanya'da Galatasaray'ın performansı genel olarak iyi ama Dortmund bu sene sanırım Şampiyonlar Ligi'ne asılacak

0|0
    0|0
  • tarihi fark bekliyorum. rezil ederler bizi. italyan evine postalanır

0|0
    0|0
  • 2-2 bitecek:)

0|0
    0|0
  • Dortmund 2 3 sallar en az :)

0|0
    0|0
  • '' 4 '' :)

0|0
    0|0
  • 4 yerler nede olsa alistilar

0|0
    0|0
    • Hayat bazen takımları Şampiyonlar Ligi'nde yer almadığı halde Şampiyonlar Ligi'ne giden rakiplerine laf sokmaya çalışan ezik fenebaçheliler kadar saçma, mantıksız, anlamsız bişey.

Yükleniyor...