Kızlar askerlik yapmak istemez mi?

Olası bir silahlı olayda ne yapacağını bilmeyen,korkmaktan başka bir şey bilmeyen,aptalca,saçma davranışlar sergileyen erkeklere höt sen kendi götünü kolla diyebilen bir bayan olmak istemez misiniz. ?Asker de erkeklerin çoğu bu eğitimi almadan evine geri döner.Bu konuyu askerlik ile sınırlı tutarlar,bu konuda eğitim almayı hiç merak etmezler profesyonel eğitim veren özel şirket de yok denecek kadar yoktur işte.Silah tehlikeli değil onu tutan el tehlikelidir.Bir düşünün..Savaş sanatlarının kaba kuvvete dayanmadığının algısının bir erkeğin yüzüne yansımasını...

Güncellemeler:
Askerlik halter kaldırmaktan kolay dır.!
Askerlik aslında taktik bir oyundur,iyi eğitim almaz isen kaybedersin.!

Yani her şey EĞİTİM DİR.

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• askerlik yapmak isterim.vatanım için her şeyi yapmk isterim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Elime silah alıp sistemin bir parçası olmak istemiyorum. Ölmeyi ve öldürmeyi iktidarların savaşlarının bir parçası olmam. Asker olarak doğmadım, Bebek olarak doğdum. öldürmek için doğmadım. Yaşamak ve yaşatmak için doğdum. Yaşamak ve yaşatmak istiyorum.

!ÖLDÜRMEYİ REDDEDİYORUM!

0|0
    0|0
  • her Türk asker dogar ! bende Türk doguduma göre askere gitmek isterdim !

gönüllü askerlik teklifi aldim ama kabul etmedim :( cok pismanim cok

0|0
    0|0
  • vatan borcu adı altında kendi işlerini yaptırıyolar.. askerlere hiçte iyi bakılmıyor.. asker ocağı ana kucağı değil diye boşuna dememişler..

0|0
    0|0
  • İsterim elbette, zaten bir yıllık kick box deneyimim var, onu da tamamlamak istiyorum zaman bulabilirsem.

0|0
    0|0
  • ne:(sen ne dedin canım?

savaş sanatlarının kaba kuvvete dayanmadığı algısı...

silah değil tutan el...

çılgın mısın ki?

0|0
    0|0
  • elbette isterdim bazen bayan subayları gorunce imrendıgımde olur

0|0
    0|0
  • ben çok istiyorum ama subay olarak tabi

0|0
    0|0
  • kişiye değil vatana hizmet edersek iyiydi

0|0
    0|0
  • gerekseydi zevkle..

hele siz bi icra edinde hakkıyla..sıra bize gelirse düşünürüz..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu devirde artık erkekler askerlik yapmayı istemez oldu. Kızları sorgulamaz çok yersiz. Demokratik bir ülkeyiz diye adam askere gitmemeyi vicdani görev sayıyor. Erkeklerin erkekliğini sorgularım öncelikle !

0|0
    0|0
  • davulun sesi uzaktan hoş sallayın bakalım yapardım yapamazdım

ben disiplinli kural kanun seven bir insanım askerde ben ger zekalıyım diyordum kendi kendime keşke alsalar kızları da :)

0|0
    0|0
  • yapamazlar ki askerlik.

0|0
    0|0
Yükleniyor...