Pilates ve spor yapanlar bir bakabilirmi?

Millet toplam 6kez pilates yaptim ama hala zorlaniyorum agrilarim oluyor ondan once bir yerde de 4kere gitmistim pilates sonrasi acayip bir agri olusuyor kas kalca gobek vs bu agrilar ne zaman gecer? birde haftanin 3gunu spor salonunda fitness + pilates+50mekik+50dumble squat yapiyorum 2saat geriye kalan 2gunde kendim evde pilates+50mekik+50 normal squat yapiyorum sizce ne kdr surede sıkılasirim? birde squat ve mekigi 100e mi ciksam dicemde halim kalmiyor. d (etlerim cok gevsek bayagi bir)

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hareketleri hayabildiğince öz ve az şekilde yapmaya çalışıcaksın bir hareketi 10 dk de yapıyosan 20 dk de yap ama düzgün bir şekilde yap ağrıların ise hareketleri tam olarak yapmadığın için oluyor yani dediklerimi 1 hafta kadar uygula ayriyetten haftada 1 2 defa yapıyorsan normaldir yani zaman geçiyo ve hamlığın artıyo en az aralıklı sürede 3 antreman yapman gerekir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bakabilir.

0|0
    0|0
  • laktik asit ağrıları onlar. programını bozma. agrıların hafiflediği an ya set sayını arttır ya da tekrar sayını. spora ısınarak başladığında ağrılarını daha az hissedersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ilk zamanlar olur o ağrılar
    bir hafta sonunda geçer genelde

0|0
    0|0
    • benim 3hafta oldu iste fitness ta sorun yok eskisi kdr agrim yok alet sonrasi ama pilateste cok oluyor agrim farki ne anlamadim ki?

• tamam eğer doğru yapmamışsan zorlamışsan o yüzden olabilir
      azalt ya da dinlen bir süre
      kas gevşetici de işe yarar

• artik :/

• Bende pilatese başlamak istiyorum. b-fit'i çok önerdiler, burası hakkında bir fikriniz var mı?

0|0
    0|0
  • Nerdeyse 1 senedir evde plates yapıyorum ağrı falan yok hic

0|0
    0|0
    • kaslari aciyormus o mesela ben ayagimi dumduz yapamiom acio hoca acilinca aci kalmaz dedi bunun acilma suresi falan ne kdr?

• Hatırlamıyorum ki ya zamanla olur ama hareketleri dozunda yapcan tabi ki

Yükleniyor...