Sizi etkileyen filmlerin adını ya da sahnelerini kısaca yazar mısınız ?

Sizi etkileyen filmlerin adını yada sahnelerini kısaca yazar mısınız ? Teşekkürler şimdiden .

0|1
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Soraya yı taşlamak. Kadın taşlanır belinden yukarısı dışarıda sadece. Ölmek üzeredir. Kocası yanına gider ölüp ölmediğini kontrol etmek için. Kadın gözünü açar. Kocası ölmemiş diye bağırır. Kalabalık erkek grubu kadını tekrar taşlamaya başlar. Kadın kendinden geçer. Hayalinde kızlarını görür. Daha önce gittikleri bir çayırda küçük kızı uçan kuşları göstererek: ''Melekler uçuyor anne'' diye bağırır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yeşil yol, Esaretin bedeli, Gladyatör, Forrest Gump, Akıl oyunları, Kara şovalye, Leon, For Vendetta, Altıncı His, 50 İlk Öpücük

1|1
    0|0
  • UMUDUNU KAYBETME - WİİL SMİTT'İN ÇARESİZ KALIP AĞLADIĞI SAHNE

2|0
    0|0
  • seven pounds u izleyin güzel bi dramm

my sassy girl ü izleyin güzel bi aşk filmi

0|0
    0|0
  • Geçmişten bu güne, serinin hepsi çok güzel bir montajla toplanmış burada: link

0|0
    0|0
  • Asla pes etme 1,2

0|0
    0|0
  • kelebek etkisi.

0|0
    0|0
  • "Follow the white rabbit" -Matrix

"Guns.. lots of guns..." -Neo

"Run Forrest Run" -Forrest Gump

"The first rule of Fight Club iYou do not talk about Fight Club" -Tyler Durden

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• 'mahkumlarla deney' (the experiment)'de adrien brody'ye hayatla ilgili kararlarını alırken neye dayanarak aldığını sorduklarında eliyle yüreğini göstermesi (ve böylece vicdanını kastetmesi) şeklindeki sahneye ve o adamın o filmde oynarken aldığı her bir nefese, her bir kıpraşmasına, her bir bakışına, yürüyüşüne, nesi varsa hepsine hastayım.

'guguk kuşu'nun filmi kadar kitabını da öneririm, gerçekten etkileyici bir romandır. filmde de kitapta da, esas adamın otorite sarhoşu manyak başhemşireyi her sinir edişinde ayrı bi mutlu olurum. ve, filmin finalini hatırlayamadım ama; romanın finalinde hastanedeki hastalar, esas adamı uslansın diye elektro şoklanıp bitkiye dönmüş haliyle görmek ve göstermektense fişini çekerler, müthiş ve anlaşılabilir, büyük bir iyi niyetle. o ne finaldir o. =) / ='(

1|0
    0|0
    • mahkumlarla deney izlemedim sanırım guguk kuşunuda bilmiyordum teşekkürler önerilerin için :)

• death race 1-2

1|0
    0|0
  • Yesil Yol, baya aglamistim.

0|0
    0|0
  • Devil's Advocate

"It's my time now"

0|0
    0|0
  • lost highway

0|0