Prandelli hedefimiz lig demiş Avrupa'yı düşünmüyormuş kendileri yönetim daha ne bekliyor?

bizim kuruluş amacımız türk olmayan takımlarını yenmektir yeter artık prandelli selçuğuda al git

0|0
2|14

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Yönetim gecici yönetim aslinda.. su gerekli
    gönder prandelliyi
    takimi tugay kerimogluna emanet et
    umit davala ile hasan sas yardimcilari
    tamamdir

0|0
    0|0
  • Galatasaray duruşu diye bir şey var bu hayatta. En zayıf kadronla bile dizlerini titretir Avrupanın. En ihtimalsiz dendiği anda 5 metreden kafayı çıkartır Taffarel. En imkansız denilen anda Hagi atar 40 metreden. Ve asla denilen anda Bülent korkmaz çıkar sahneye tek kolla. Ve artık bitti işleri derken gol sesi gelir kupa kalkar havaya. Şimdi ise sağdan soldan 4 yerler. Çünkü vücutlarında ruhdan ziyade para vardır. Cesaretten ziyade korku. Öfkeden ziyade uyku vardır. EN BÜYÜK GALATASARAY.

0|0
    0|0
  • adam gercekleri söylemiş ama rezil olarak oynanmaz avrupadada şerefine yakısır biçimde elenirsin

0|0
    0|0
    • hepsi onun hatası Selçuk bu takıma ihanet ediyor resmen

• daha italyayı gruptan cıkaramamış bir adamı nasıl alırlarki selcukda terimden sonra bozdu

• Bilmiyotrum.

0|0
    0|0
  • agzina saglik kardesim bakalim bu gece bizi hangi dizilisle cilgina cevirecek

0|0
    0|0
  • Bu Adamin kafasini yasamak isterdim

0|0
    0|0
  • Yanında müessesemizin ikramı burağıda alsınlar :))

0|0
    0|0
  • Hocayi ve bazi oyunculari yollamadan ayaga kalkamayiz oyun olarak ozellikle.

Asiti kacmis kola gibiyiz.

0|0
    0|0
  • Hakli adam ne beklicek bu kadroyla hic deglse realist adam

0|0
    0|0
  • burağıda alsın allasen

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum bizim takıma İtalyan hoca yaramıyor arkadaş getirin şu lucescuyu

0|0
    0|0
  • Galatasaray grup maçları sonunda sonuncu olduğu takdirde gönderirler prandelliyi uefa ya kalırsa belki bir umut kalır

0|0
    0|0
  • cincon tarih oldu...

0|0
    0|0
  • Ülke olarak rezil olduk. Teşekkürler Galatasaray.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gs da hep Avrupa'yı hedeflemeyen yabancı hocalar buluyor, Mancini de Juventus için bizi yenerler gibi bişey demişti. Adamlar para peşinde ya da İtalyanlar böyle. Bence Gs şu İtalyan sevdasından kurtulmalı bir an önce.

0|0
    0|0
Yükleniyor...