2 senedir spor yapiyorum body building son 1 aydir hic gitmek istemiyorum istek kalmadi icimde nasil kendimi tekrar motive edebilirim?

Arkadaslar son 1 aydir haftada en fazla 3 kere gidiyorum gitme istegi olmuyor icimde cok useniyorum artik eskiden boyle degildim nasil kendimi tekrar motive edebilirim?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gun asiri 45 dakika 1 saat arasi yap en ideali 4 gündür unutmayin kaslar dinlenirken büyür

0|0
    0|0
    • Sorun gelisemedim zaten 2 senedir?

• Gelisme var eskiye gore cok iyiyim salonda bile kac kisi senin gibi olsam yeter diyor ama ben 2 senede bence cok daha iyi olmam lazimdi?

• Yok ya adamlar 10 15 senelerini veriyor sen 2 seneyle superman mi olacaksin bnce devam et kardesim

Kızlar Ne Diyor 1

• Bırakırsan hepsi söner

0|0
    0|0
    • Gecen hafta hic gitmedim zaten helen kilo vermeye basladim kaslarim biraz sondu

Erkekler Ne Diyor 5

• bende motive olamıyorum. 3 aydır yapıyorum haftada 3 gün gidiyorum beslenme pek yok. Motive olmak lazım ama

0|0
    0|0
  • Eğer pes etmek üzereysen neden basladığını düşün

0|0
    0|0
  • Eğer beslenmen guzelse vazgeçme ama beslenme yoksa hiç yapma.

0|0
    0|0
    • Beslenme yok?

• Beslenme programin nasil kardes?

• Sabah 4 tam yumurta , yumurtayı kirarsam içine lor peyniri koyuyorum , normal peynirde olur , haşlarsan yaninda peyniri normal yersin. Sabah enerji verici mesela çok az bal olur başka bişey olur yemelisin, öğlen ben dershanedeyim anca nugget yiyebiliyorum , dershaneden sppra gidiyorum ya da off gunumde eve geldiğim zaman tavuk göğsü ve lapa pilav , aksam yatmadan tekrar mercimek mesela protein boldur , nohut olsun yatmadan 2 saat önce mercimek, pilav tavuk göğsü yerim bu kadar.

• Başldığın halini unutma ona dönmektense hiç bırakma

0|0
    0|0
    • Cok fazla gelisemedim ama?

• Ben spor salonundaki programımı evdeki dumblell setimle yapıyorum. Protein alımına dikkat et gelişirsin sen de Set al evde yap üşenmessin gitmek bana da zor geliyordu evde daha çok geliştim

• Vazgeçmej gelirse aklına ne için başladgni düşün..

0|0
    0|0
Yükleniyor...