Facebookta görüp hoşlandığın birisine açılmak mümkün mü?

Arkadaşımın facebook resimlerinde bir kız gördüm ve çok hoşlandım sizce o kıza nasıl açılmalıyım?

0|0
85

En İyi Kız Görüşü

• Sakın ola ki fotoğrafını beğendim tanışmak istiyorum falan deme.Ağırdan yaklaş biraz.

Direk ekleyebilirsin sorun olmaz, nedenini sorduğunda açıkça dersin tanımk istiyorum diye.

Sanaldan bir insanı tanımak daha zor olduğu için senden ricam olabildiğince dürüst ve açık sözlü ol ama hemen yavşama..

İyi araştır erkek arkdaşı falan var mı sonra rezil olursun..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Ekle kızı,kaç ortak arkadaşınız var sadece 1 mi?Eğer öyleyse ortak arkadaş sayısının artır?Çünkü kişi sayısı arttımı kızın ekleme ihtimali daha da artar ve ardından şöyle bir mesaj at:

"Niye ekliyorsunuz tanımadıgız adamaları hırlı mıdır hırsızmıdır bilip bilmeden :D

merhaba bu arada :) "

:D :D

Taktik birinden çalıntıdır(sevgiler saygılar yolluyorum buradan sana zeka küpü,şakacı insan.):D

Artık devamınıda sen getirirsin.

0|0
    0|0
  • Kendini neden doğal gösterip içinden geldiği gibi davranıp kaliteli konuşmalar yaparsan işte o zaman kazanırsın o kişiyi.

0|0
    0|0
    • Facede duvarında kendi arkadaşlarıyla şifreli konuşan bi kızın şifresini çözüp ona şifreli mesaj atmıştım:) Şaşırdı,sonradan konuşup açıldım:) Bana şuan sevgilim var beklersen belki ayrılabiliriz senle çıkarım gibisinden konuştu:)) Allah'a yakın ol benden uzak ol diyip kapatmıştım konuyu:)) öyleleri işime yaramaz

• Bu sanal arkadaş herhalde...

0|0
    0|0
  • Resmini çok beğendim de :)

0|0
    0|0
  • acil tabiiiii kizi ekle yaz :D

0|0
    0|0
  • açılabilirsin tabi ama kız sana ne kadar güvenir bilemem..

0|0
    0|0
  • resimemi acilcaksin?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hemen açılmayı düşünürsen çuvallarsın. Önce dikkatini çekmelisin. Onunla konuşmaya çalışmalısın. Ortak nokta bulmalısın ikinize dair ve o konular çok iyi kullanman gerekir. Akıcı sohbet etmelisin. Kızlar ''eee daha daha'' , ''başka neler yapıosn'' gibi sohbetlerden hiç hoşlanmazlar. Konu üstüne konu açabilmelisn.Kız senle konuşmak için can atmalı. Facesine girdiğinde ilk seninle konuşmalı. Bu belki 1 haftanı alır belki 1 gününü.. Bunları yapmadan açılırsan sonuçta kız seni tanımıyor etmiyor çuvallama riskin yüksek. Sapık olarak görür seni.. Unutma kardeş ''erkekler hoşlandıklarını tanırlar , kızlar iyi tanıdıklarından hoşlanırlar..'' :)

0|0
    0|0
    • ilk adımı nasıl atsam diye düşünüyorum selam merhaba dediğimde haklı olarak kimsin diyecek ? arkadaşının arkadaşımı demeliyim :D ?

• ''Facede gördüm eklemek istedim. Eğer sorun olabilirse silebilirim'' dersin :) Sorun değil derse dedigimiz sohbete geri gelirsin usta :)

• arkadaşının profilini takip et, kız beğendimi hemen sende beğen yorum mu attı cevap yaz, bir süre sonra zaten ikili dialog gelişir aranızda. gelişmezse bile arkadaş daveti gönderirsin yada önce "seninle ne çok ortak noktamız var" gibi bir mesaj atar ondan sonra eklersin..

0|0
    0|0
  • Ha facede görmüşsüün ha dışarda burnunu karıştırırken kızdan hoşlanmışsın. Aynı şey.

Bak dostum kızlar yeni bir insana karşı aslan gibi durmayı sever ama kedi gibidirler.

Cesaretlı ol azıcık ve git yüzyüze konuş. faceden dürtiiyim ekliiyim bunlarıı düşünme,çünkü farklı değil.

Fark yarat. Arkadasından kız hakkında ki tüm ipuçlarını al işe koyul.. bir süreliğine bu gizemli yolculuk çok zevkli olucak eminim. Hoşlantı varya hani,kalbin çarpıyor falan (:

Bu duygular güzeldir,şunu unutma kaybedeceğin bişey yok. en kötü hayır der (:

Kimse vazgeçilmez değildir...

0|0
    0|0
    • ben marmaristeyim o istanbulda.. nerede oturuyor bilmiyorum

• kardeşim operasyon başlasın o zaman. sana destek olmak istiyorum. tüm bilgi ve tecrubelerim seninle (:

şimdi elimizde başka neler var ?

• fakat şu var şimdi sen ona mail atınca arkadaşının da haberi olacak. bunu nasıl halledeceksin?

0|0
    0|0
    • işte o konuda ne yapacam bilmiyorum... arkadaşımla 4 senedir konuşmuyoruz.. bu meseli için açılırsam yanlış anlar

• Sakin Twittera girme o zman orda 5dakikada 1 asik olursun

2|0
    0|0
Yükleniyor...