Evleniceğiniz insanın mesleği?

arkadaşlar ben evleniceğim insanın mesleğimle ilgili olmasını isterim veya öğretmen olmasını isterim.mesela ben inşaat mühendisi olsam o mimar olsun isterim çok mu bencilce?

Güncellemeler:
evet anladığım şu ki mantıklı düşünmüşüm,teşekürler arkadaşlar

0|0
15|1

En İyi Kız Görüşü

• Cocuklarin mesliginide düsünüyormusun...? Hayirli para kazansin calisma istegi olsun esimde beklentim bunlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Benimle aynı işi yapmasın ben recimciyim oda resimci olmasın yani güzel güzel resimlerini görürsem kıskanırım farklı bir meslegi olsun.

0|0
    0|0
  • sanmıyorum:) bende eşimle aynı işi yapmak isterim hep istemişimdir onunla birlikte bi marketi işletmeyi:)

0|0
    0|0
  • Nesi bencilce doğru bende öyle isterim mesela bn mimar olacağım oda mimar olsun isterim.He şöle olur bn yurtdışında mimarlık okumuşumdur oda böyle olsun istersem bencillik budur seninki gayet normal yani :)

0|0
    0|0
  • Saçma.

0|0
    0|0
  • hayır çok yerinde bir karar, iki hayatı birleştireceksiniz sonuçta ve hangi kültürde bulunan bi kişiyle birleştireceğine sen karar vereceksin elbette. bir kasiyer ile öğretmenin kültürü bir olmaz veya avukatla mühendisinde ... insanlar meslekleriyle bütünleşiyor

0|0
    0|0
  • Farketmez. Caliskan olsun ve bir meslegi olsun yeterli.

0|0
    0|0
  • yoo oda senin tercihin

0|0
    0|0
  • eh :D

0|0
    0|0
  • Müzisyen veya oyuncu olmasını isterim sanatcı olsun kısaca:)

0|0
    0|0
  • yoo davul bile dengi..

0|0
    0|0
  • oyle bır takıntım yok

0|0
    0|0
  • Evet benimkine yakın bir meslekte eşim olmasını ben de isterim. Bencilce değil tercih meselesi.

0|0
    0|0
  • yo tabi ki değil hakkın bence

0|0
    0|0
  • Pilot olsun pilotları beklerim.

x)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Aynı meslek zaten olmasın, ayrıca hemşire hiç olmasın :D

0|0