Mehmet demirkol " Bilicte küfür etmiş " bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mehmet demirkol bilicde küfür etti dedi derbi bitti ve tartışmalar bitmedi herkez bir günah keçisini aradılar ve emreyi buldular emre babası yaşındaki adama küfür dedi sanki tek o küfür etmiş gibi diğerlerini gözü kapatıp emreye saldırdılar ama bilicte sırpça küfür etti dedi haberi videosunu izlemek isteyenler izliyebilir linkten

ayrıca bilic hakemede küfür etmiş www.dailymotion.com/.../x29adyw_bilic-ten-hakeme-ananin-a-git-rezaleti_sport

sırf fenerbahçeli diye lütfen bazıları şeyleri görmezden gelmeyin dünyada herkez küfür eder ama siz fenerbahçe yendi diye onun acısıyla futbolcularımıza saldırıyorsunuz fenerbahçeyi kötü gösteriyorsunuz ne olur tarafsız olun
he ben emre küfür etti haklı demiyorum etmemeliydi ama bilicte etti mustafa pektemekte türkiyede herkez ediyor tek fenerbahçeli futbolcuları görmezden gelmeyin şampiyonluğumuzu bu şekilde engelliyemezsiniz.

kralspor.ensonhaber.com/...fretmis-2014-11-04.html

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Biliç sadece emreye değil Kuyt a da küfür etmiş. Herkes neden Fenerbahçeye saldırıyor anlamıyorum nedir bu çekememezlik. sanırım şampiyonluk yolunda herkesin karşısında Fenerbahçe engeli var ondan. Çünkü uzun yıllardır ligi hiç üçüncü sırada bitirmedik ya birinci ya ikinci bitirdik

0|0
    0|0
    • fenerbahçe iftira attıkların ellerinde kanıt yok biz sizde ettiniz yaptınız dediğimizde kanıtlayın diyorlar neden onlar iftira atınca kanıtlayın diyorlar

• evet sana katılıyorum. işleri güçleri Fenerbahçe

• amaçları belli fener hakem sayesinde kazanıyor algısı yaratmak yarın bir gün hakem penaltımızı golümüzü vermezse bunların dedikleri yüzündendir bu oyuna gelmiyelim
      gslilerde fenerle beşiktaşlıların arasını bozmaya çalışıyor başarılıda oldu

Kızlar Ne Diyor 1

• Geçen hafta Gökhan ettiğinde ve ceza aldığında da herkes ediyor diyormuydunuz acaba? Emre'ye yükleniyorlar çünkü küfürden ceza almadı, madem bu bir suç küfür eden herkese ceza verilsin ve herkes ağzına hakim olsun.

1|1
    1|0
    • gökhan küfür ettiğinde farkındaysan hiç bir fenerli gökhan hak etti iyi oldu demedi ne twitterda ne burada nede spor sitelerinde sporx kral spor ajanspor gibi herkez etti ama o kadar cezayı hak etmiyor dedi bende üzüldüm zaten fener maçında oynasın isterdim gökhanın silah olayındada gsliler milli takıma alınmamalı dedi ama hiç bir fenerli ondan iyisi yok dedi twitterda evet herkez ediyor ama bunu hakeme etti bülent korkmaz küfür etti dedi oda kırmızıyı yedi ben izlemedim bilmiyorum ama emrede etti görüntülerde kimse inkar edemez ama sizin hocanızda etti arkadaş yani sanki tek emre etti günah keçicisi seçtiniz ben küfürü tabiki sevmem ama o gün herkez etti veli emrenin boğazına sarıldı görmedin kan çizik izlerini orda sadece emre haklı değildi biz tek derdimiz bu birini kurban seçmeyin herkez suçlu burada

• mehmet demirkolu pek sevmem çünkü fener hakkında bir olumlu şeyi yok mehmet demirkol fenerlide değil bunu bir fenerli ya da fenerli yöneticide söylemedi tarafsız biri görüntülerden gördük sırpça bilen arkadaşım bilicin küfür ettiğini tespit ettik dedi videodan bak belki öyle diyemez diyebilirsin kendi ağzıyla söyledi
      ben beşiktaşlıları gslilerden daha çok severim bütün fenerlilerde öyle ben maç başlamadan beşiktaş bizi yense üzülmem dedim çünkü onlarda hak ediyor bu sene fenerbahçeliler biz olmasak beşiktaş olsun diyoruz ama küçük bir olay büyüdü iyicene biz hakemlerle kazanmak en son istiyeceğimiz şeydir hakem hata yapsa hemen şikedir satın aldınız diyorlar başkasına olunca hakem hatası oluyor bizim tek derdimiz bu gümüş kelebek kardeş

Erkekler Ne Diyor 2

• Konu sakız gibi uzamaya devam ediyor

0|0
    0|0
    • malesef ama hep fenerbahçeye yükleniyor nedense yenmeseydik ne emrenin küfürü nede bilicin küfürü konuşulurdu biz yenildiğimizde derbilerde suçu kendimizde ararken neden başkaları yendiğimizde suçu bizde arıyor bu ne böyle ya yenmiyelim daha iyi

• Bilictemi kufur etmis :))

0|0
    0|0
    • evet etmiş sanki sadece emre etmiş gibi yükleniliyor bunu mehmet demirkol söylüyor fenerbahçeli ya da fenerbahçeli bir yönetici bile değil üstelik hakemede küfür etmiş 4. hakeme ama konu fenerbahçeli oldu mu yüklendikçe yüklenin diğerlerinin küfürlerini küfürlerini görmezden gelin böylede olmaz tarafsızlık değil bu

Yükleniyor...