Erkek olsanız sizden bir kızın hoşlandığını bilseniz, hayatınızda birisi olmasa merak eder miydiniz o kızı?

hoşlanan kızın kim olduğunu bilmeseniz merak eder misiniz yoksa aman deyip boş mu verirdiniz?Evet cevapları alayım :)

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• bebeğim benden hoşlanıyormuşun yanına bi koşu:D

discoya kopmaca

0|0
    0|0
    • abazalığa lüzum var mı? Şurda soru soruyoruz

• cevapta terbiyesizlik nerede?benim başımdan geçse bunu yaparım..benim hayatım...sordun cevapladık...kusura bakmada senin yaptığın terbiyesizlik

Erkekler Ne Diyor 11

• ederiz etmesine de karşıdan adım yoksa çok uğraşma taraftarı değilim.

0|0
    0|0
    • adım olup olmayacağını bilmiyorum ki sadece işte birinin onu sevdiğini biliyordur bir ihtimal :)

• Eğer görüştüğüm kimse yoksa tabiki bir şans veririm dış görünüşü ile fazla yargılamam ınsanlıgını ölçerim hoşuma giderse devam ederim

0|0
    0|0
  • eğer kafamda o anda beraberlik yaşamayı düşünmüyorsam sırf kızdan böyle talep var die kızla ilgilenmeyi erkekçe bi davranış olarak görmüyorum

ha yok bi ilişkim olmasını istiyorumdur kafama uygun birisini bulamamışımdır kızdan böyle bi talebi hissettiğimde kızı merak ederdim

0|0
    0|0
  • İnsansam evet bırakta ediyim

0|0
    0|0
  • Ederim

0|0
    0|0
  • Ben insanla karşılaştğmda ilk elektriğe bakarm.o yüzden de ederdim.

0|0
    0|0
  • hayir tabi ki de

0|0
    0|0
  • merak ederim belkide bende çok beyenecem kim bilir

0|0
    0|0
  • merakımdan çatlarım hele güzel birisi olduğunu duyumunu alırsam daha da merak ederim

0|0
    0|0
  • hayatımda biri varsa da merak ederim :)

0|0
    0|0
  • Facebook'ta bazen tavla oynuyorum orada laf atan kızlar oluyor. Garip garip hoşlantılarını belirtiyorlar. Gözlük çok yakışmış, çok tatlı gülüyorsun falan filan... Pek merak etmiyorum açıkcası kim olduklarnı.

Kibarca teşekkür edip, devam ediyorum.

0|0
    0|0
    • zaten ben bir şey demedim çocuğa arkadaşının kulağına gitmiş sanırım ben de merak eder mi diye meraklandım :)

• Kişisine göre değişir. Belki panik yapar "Aa hangi kız benden hoşlanııyor" falan diye.

Kızlar Ne Diyor 1

• Kısmetsiz olduğum için bunlara ayırcak vaktim olmuyor hahha :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...