Kas yapmak isteyen bir bayan?

hafif kas yapmak isteyen bir bayan bir günde ne kadar protein tüketmeli ve ne kadar ne yemeli?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• kilo başına 1.5gr alman yeterli.

0|0
    0|0
    • ne yemeliyim peki bir günde ne kadar yemeliyim? mesela lor kas gelişimini hızlandırır diye duydum..

• Lor peynirinin %75'i caseindir. Casein = süt proteini.
      Süt proteinide kana çok geç karışır. Sporcular genelde loru yatmadan önce yer ki gece uyku esnasında kasları beslemesi için.

Gün içerisinde lor yerine kana daha hızlı karışıcak protein kaynakları tüketmeni öneririm. Tavuk, Ton Balığı, Yumurta vs. vs.

• peki teşekkür ederim. ne kadar miktarda yiyeyim ben bunları?

Erkekler Ne Diyor 13

• kilo başına 1,5grm bayanlar için yeterli.. ben 2 bazen 2,5grma kadar çıkıyorum. bu birazda yaptıgın antrenmanın şiddetine seviyesine görede değişir.. protein kaynagı olarak kesinlikle hayvansal almalısın örnek.. yumurta beyazı sabahları 4-5 adet bırtanesı tam olsun.. tavuk gogusu olur balık olur kırmızı et olur.. bunun yanında antrenmandakı enerjı gereksınımı ıcın ıse karbonhıdrat almalsıın.. kas yapımı sadece proteıne baglı degıldır... başarılar diliyorum

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim ama 4-5 tane yumurta yiyemiyorum bir kahvaltıda hem çok geliyor hem ailemle yaşıyorum onlar da yumurta tüketiyor çabuk bitince sıkıntı oluyor biraz onun yerine kahvaltımı nasıl daha fazla protein ağırlıklı yapabilirim örneğin 4-5 tane lor peyniri yiyorum ve kepek ekmeğinin üstüne fıstık ezmesi sürüp yiyorum

• Kasli kizlar bana itici geliyo cok cok hafif yap bari :)

0|0
    0|0
  • Kilon farzedelim 60 yaklaşık 110 120 gr protein Alman Lazım kas yap bence bakma diğerlerine yapmadıkları için.

0|0
    0|0
  • İlk başlarda kilon kadar protein alman yeterli. Kilo vermek istiyorsan kalori hesabına göre ye. Gençvefit adlı site sana yeterince yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • Kiloya programa göre değişir

0|0
    0|0
  • itici olur :)

0|0
    0|0
  • bir bayana kol kasları değilde göbek kası iyi olur. bol bol mekik çek, yağlı ye

0|0
    0|0
  • Sadece protein tüketmek olmaz ağırlıkta çalışma lazım ve düzenli spor şart

0|0
    0|0
  • jen setler. izle ornek al :)
    nette egıtım videolarıda var

0|0
    0|0
  • Kız kası napçak kii?

0|0
    0|0
  • metabolizmana göre değişir vucut yağ oranın ve kan tahlillerine göre program çizilir

0|0
    0|0
  • benim kız arkadaşım uzun süredir fitness yapıyo hafif kaslı oda tahin pekmez süt yumurta lor peyniri tavuk göğsü tarzı şeyleri tüketiyo protein tozu gibi ek besinleri kullanmıyo hem hafiff kaslı hemde çok güçlü

0|0
    0|0
  • Proteini çok tüketmen lazım ama bence yapma kızlar bizim narin değerlerimiz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...