Galatasarayın yenilmesine diğerleri neden seviniyor?

Insan kendi ulkesinin takımının yenilmesine bu kadar sevinir neden?

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• Maalesef ulkede fanatizm yurt dışı maçlarına da etki ediyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Fener yenilsede besiktas yenilsedr ts yenilsede sevinen olacaktir gsliyim ama normal bir durum bence.

1|0
    0|0
    • Tam olarak kastımm o değilde böyle gs kac yer 6 4 mü gibi soranlar vs vs böyle konuşanlar.

• Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın biz ülkeye puan getirdik geyiği var. Biriniz " 0 " çekti zamanında, öbürünüz de UEFA'da birkaç puan alıp geri dönüyor bu neyin artisliği? Ama bence bunları benim demem de, sizin rakip atkılar açmanızda aptalca. City ve United, Barca ve Real, Inter ve Milan, nasıl ülkeleri için tek yürek olabilip, milli olaylarda birleşebiliyorsa bizim de öyle olmamız gerek. Boğaz'ın ucunu hangi takım geçiyorsa arkasında olmak gerek. Bakın bu sene Yunanların altında kalırsak şampiyonumuz bile " Play-Off " ile karşı karşıya.. Daha fazla puanı hepimiz getirip niye İspanyol ve İngilizler gibi 3 takım banko sokamıyoruz şu lige, niye o ülkelerden biri biz olmayalım? Ama yok, bencil Türk milleti. Türk milletinin en iyi işi, işi yapan kimse onu baltalamak biz 2 sene evvel Çeyrek oynarken de Fener ve Beşiktaş zihniyetinin çoğunluğu aynı. Ben GALATASARAY'lı olarak, Beşiktaş'ı da, Fener'i de, Trabzon'u da, giden her takımı da desteklerim kardeşim. Sonuçta o formada benim " Ay-Yldızım " var ve tarihi skorla koydular mı? Cimboma değil, Türklere nasıl koyduk diyorlar, birbirimizi baltalamak yerine destekleyelim artık şu zihniyetten kurtulalım Galatasaraylısı da kurtulsun, Fenerlisi de, hangi takımın taraftarları yapıyorsa kurtulun l*n bundan! Benim gibi olan Fenerli, Beşiktşalı, Trabzonlu her kardeşimi de selamlıyorum, olmayanları da böyle olmaya davet ediyorum..

0|0
    0|1
  • Tüm dünyada böyledir milli ruhun karşılığı milli takımdır
    Kulüpler rekabet içindedir , rakibin kazanırsa senden daha çok ünvan ve para kazanır desteklediğin kulübü geride bırakır

1|0
    0|0
    • Desteklemesin kimse kimseyi baride köstek olmasın.

• :)) bana saçma geliyor şahsen.

• Senin düşüncen , haklısın kendi düşünce tarzın içinde

• ben de anlamıyorum ki çoğu gs bjk elenince cebimize daha çok para girecek sevinmesine rağmen ben yinede gsı destekliyorum inş kazanırlar

1|0
    0|0
  • Galatasaray Türkiyedir bu sene kötüyüz fırsat bu fırsat deyip yılların acısını çıkarmak istiyorlar akıllarınca kuyruk acısı çekememezlik ne dersen de buna

1|0
    0|0
  • türkiyenin en başarılı takımı olduğu için. kendileri galatasarayın başarılarına erişemeyeceğinden bununla mutlu oluyor. zenginin malı züğürtün çenesini yorar , gaşlatasarayın avrupadaki başarıları bunların çenesini yoruyor.

1|0
    0|0
    • Sanki geçmişte cok başarılı grafikleri var:) basarıları ortada.

• Terimden sonra :(

• bu saatten sonra akıllı bir başkan ve yönetim idaresinde yeni yapılanma yapılması lazım. devrim yapmaları lazım çürümüş düzenle bir şey olmaz. haddimizi bilerek değişim yapmak gerek.

• bu konu sadece galatasaray konusu değil her takım için geçerlidir. ezeli rekabetin yurt içi yurt dışı olmaz rekabet rekabettir herkes rakibinin kötü olmasını ezilmesini ister. birleşilen tek nokta milli takımdır milli takım maç yapınca kimse rakibi desteklemez bunları doğal karşılamak lazım öküz altında buzağı aramamak lazım.
    ben avrupada her takımı desteklerim diyenlerde futbolu çok seven insanlar değildir futbolda fanatik değildir

0|0
    0|0
    • Kosteklemek masasında dedim açıkçası yani yok 4 yok 6 yer inşallah yazarları kastetmekteyim.

• kedi erişemediği ciğere mındar dermiş şike yapmasalardıda avrupada görseydik

1|1
    0|1
  • Vallahi koyu bir Galatasaray taraftari olarak lafda değil gercekten avrupada hangi takimimiz olursa destekliyorum ama artık bazı insanlar öyle bir noktaya geldiki kendi arkadaslarimda görüyorum milli takimda Burak Umut gol atinca sevinmeyen Fenerli arkadaslarim var ayni sekilde Caner Emre gol atincada sevinmeyen Galatasaray li arkadaslarim var yani iş takim desteklemeyide aştı..

0|0
    0|0
  • çekememezlik işte kendileri yapamıyor ne olacak başka

1|0
    0|0
  • bu durumun asıl sebebi gs ve fbdir biri diğerinin bayrağına kol kafa bacak sokarak buralara geldi dünlerden holiganizm içimizi sardı... bunu iki kulübün başlatığını biliyoruz rakiplerini desteklemeler bu ülkede haksız hakemleri satın alarak biryerlere gelmeler uzun konu ama kısası bukadar

0|0
    0|0
  • Ne Mutlu Galatasarayliyim =)

0|0
    0|0
  • Eskiden kardeş takım derdik.. ama o kardeşliği kendi yönetimleri öldürdü.

(Beşiktaşlıyım)

0|0
    0|0
  • çünkü bizim insanlarımız boyle insan kendi ülkesini nasıl olurda desteklemez yav !
    Aynısı siyasette de var Arapları desteklerler Türkler olunca kılı kıpırdatmazlar.

0|0
    0|0
  • Kendi ülkesinin takımını uefaya şikayet edip uefa başkanları ile görüşüp Fenerin men edilmesini sağlayan külübün taraftarı 64L4TAS4R4Y yenilince niye seviniyorlar mi diye soruyor?

0|0
    0|0
    • Galatasaray dogru yazmayı öğren saygısızlıga luzum yapma kaliteli ol

• Söyleyecek başka söz bulamayıp 64L4TAS4R4Y a mı takıldın? Inşallah yine 4 yersiniz

• Simei engelliyorum sizi sizde beni engelleyin bir daha muhattap olmayalım adam gibi yazsaydınız verirdim

• Çünkü ezeli rakibi ve onun başarılı olması dier takımları zayıflığıni gösterir..

0|0
    0|0
  • takım tutmuyorum seviniyorum

0|0
    0|0
  • Cunku gsye gicigim

0|0
    0|0
  • Niye sevinmesinlerki? sevmedikleri takım rezil oldukça, dalgalık konular çıkar

0|0
    0|0
  • çünkü kendinden nefret ettirirse sevinir

0|0
    0|1
  • Almanlar en son Sibel Kekilliyi böyle hırpalamıştı :))))

0|0
    0|0
    • Bana bak ağzını topla benim sorumda böyle pia yanıtlar veremezsin kaliteni düşürme

• mantığım yenilsin diyor ama o elin pçlerini sevinirken görnce yine içim sızlıyo

0|0
    0|0
  • ABİ GALATASARAY Bİ TUTKUDUR yaşama sevincim o benim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...