Ne olucak bu Beşiktaşın hali sizce?

soru gayet açık ne olucak bu sezon ve gelecek sezonlarda beşiktaşın hali? dağ gibi kulübü ne hale getirdiler

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Beşiktaşlı olarak hergün aynı soruyu kendi kendime soruyor cevap bulamıyorum.Zoruma gidiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir "ajan" olan Yıldırım Demirören şerefsizine borçlu Beşiktaş bu halini... Zira o aslen Fenerbahçeli olan bir adamdı, bunun anlaşılmaması için de öncesinde Beşiktaş'ta başkanlık yapıp, içine sı.ıp gitti... En az 5-6 yıl gerekecek biraz toparlanması için.

Bir Galatasaraylı olarak gerçekten üzülüyorum.

0|0
    0|0
  • yukardada bırı ne olcak bu gs nın halı dıye sormus hıc anlamam spordan:)

0|0
    0|0
  • Bekleyin ve görün diyorum sadece . Beşiktaş kimsenin ummadığı bir şekilde bomba gibi gelicek.

0|0
    0|0
    • çık hayal dünyasından, bende beşiktaşlıyım ama çok abartılı buldum seni

• fedaya devam ...

0|0
    0|0
  • fikret bey düşünsün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• guti quaresma almeida simao ların ardından gelen şampiyonluk uefa kupası kupa gibi terimler beşiktaşta bu adamların çok büyük işler yapacağı yankısı uyandırdı ama içlerinde bir tek fernandes oynadı gerisi isimlerinin büyüklüğüyle kaldı beşiktaşa ne oldu avrupada ligte kupada hep battı bundan sonra ne olacak portekizliler bir bir gidecek beşiktaş büyük bi mali krize sonuna kadar batacak ya kendini kurtarıp uzun bir duraklama dönemine girecek yada komple batıp altay gibi 2. 3. liglerde sürünecek abarttım mı hayır az bile söyledim bu adamlara az değil milyonlar yatırıldı hem bu milyonlar beşiktaştan kata kat çıkacak gibi görünüyor hemde beşiktaşın zamanın da bu adamları almak yerine genç ve kaliteli adamlar alıp başarılar kazanması düşünüldüğünde zaten fazlasıyla çıkmış gibi görünüyor

0|0
    0|0
  • Üzülme yavaç yavaş bu borçtan kurtulacacak beşiktaş o kadar büyük bir geçmişi olan bir kulüp yıkılmaz uzun sürse bu iş biter bu arda çok üzülme çünkü galatasarayın beşikteştan 2 misli borcu var ama medya bunu saklıyor nedense

0|0
    0|0
  • Hocam senin fotoğrafa baktım da. Sen bildiğin Semih Kaya'sın. Bırak beşiktaş'ı allaasen, Ujfalusi'yle anlaşıyo musunuz onu söyle hele

0|0
    0|0
  • borcumuz 3 yılda ödeniyor arkadaşlar yıllık 190 milyon tl gelir açıklandı ama temlikli sadece anlık sıcak paraya ihtiyaç var oda kombine ve forma almamız lazım. bide stadımızı hemen yıkmamız lazım yoksa makas her gecen sene daha da çok açılıcak fb ve gs le gelir açısından

0|0
    0|0
  • birşey olmaz taraftara büyük iş düşüyor. gerçek beşiktaşlı pes etmez. beş sene sıkıntı çekilir sonra herşey düzelir. siz sadece şampiyonluk için mi bu yola baş koydunuz

0|0
    0|0
    • takım umurumda olmaz ben renklerine aşığım... formalarını düzgün dizayn etsinler yeter benim için giydiğimde çok şık durmuyor barcelona formaları gibi ;)

• Umarım güzel olacak ama şuanda yaptıklarımız çok yanlış Q7 , Simao hepsi parasını alacak onun için kadrodışı bırakmak amaçsız

0|0
    0|0
  • Sana mı kaldı koskoca çınarın ekonomik sorunu? Biz bize yeteriz kendi sorunumuzu zamanla kendimiz çözeriz..

0|0
    0|0
  • valla baba onu bilemiyorum ama fenerli olarak bu sene seller sular gibi geleceğimizi biliyorum :)

0|0
    0|0
  • Beşiktaşımın asaleti yeter

0|0
    0|0
Yükleniyor...