Fitnesscı arkadaşlar?

Arkadaşlar ben spora yeni başladım.. bir ay oldu.. yalnız özel güvenlik isi yaptïgımdan dolayı beslenme ve uyku düzenim iyi degil.. fitnessden nasıl verim alabilirim?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ayda neler degisdi

0|1
    0|0
    • Azcık ğöbegim eridi. Biraz kollarım gögsüm gelişti pek bir degisiklik yok simdilik

• Vaktin varsa git tabi reis.. ama beslenme ve düzen bu isin %60 diyorlar.. salonda calışmak yetmiyor yani.

• Beslenmede biraz tedirginim yapamam yani uyku duzenimde hep gece uyumam sabah uyurum. gobek yuzunden kiz bulamaz oldum once hic bos kalmazdim :(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Altta bir arkadaş 2 senede yaparsın başkasının 6 ayda yapacağını demiş 6 ayda vücudu kim yapmış bana bir örnek gösterirmisin? Moralini bozma güzel kardeşim uykun 6-7 saatten az olmasın beslenmenide protein agırlıklı 5-6 öğün olarak yapmaya çalış sen antrenmanını sıkı ve sert yaptıktan sonra fazla etkilemez bu durum seni ideal bir vücut en az 12 ay gerektiriyor zaten

0|0
    0|0
    • Öyle ahım sahım bisey olsun derdinde degilim kanki normal olsun yeter. Cok tesekkür ederim..

• En düşüğü 12 ay gerektiriyor zaten ahım şahım birşey değil 12 ay

• bende ögg yim , gece çalışıyorsan gündüz yap sporunu.

0|0
    0|0
    • Sen spor yapıyon mu reis.

• Birde reis tozun amacı dengesiz ve yetersiz besleniyozya onu telafi etmek icinmiş.. biz hergün eti tavugu nerde bulalım.. reis kolay elsin tesekkür ederim..

• ya oda var tabi ama onun verdiği besini şekillendirebilmek ve işe yarar hale getirebilmek için spor gerekli. kullanmadan önceki zaman , senin deneme sürecin olcak b i nevi. sağolasın sana da kolay gelsin. iyi akşamlar.

• Baskasinin 6 ayda yaptığını sen 2 yilda yapacaksin belkide yapamayacaksin. Supplement kullanman gerekli madem düzenli beslenemiyosun açığı biraz ordan kapat

0|0
    0|0
    • Reis moralimi yerlebir ettin yahu.

• Protein tozu da bir supplement ama sadece onla olmaz bunun bcaa'sı var glutamini var kreatini var varoglu var hocanla bir konuş sana ne lazimsa ondan versin

• Hocayla konusuyorum macfite gidiyorum ilk üç bisey kullllanma dedi.. bekliyorum. Vakit buldukcada acemi parkurunda calısïyorum.

• öncelikle iyi aksamlar diliyorum değerli KS üyesi
    senin isin biraz zor onu soyliyim

0|0
    0|0
    • Zor diye yardım istedik reis:-) :-) var mı bı œnerin?

• ağa şahsen benimde silinti ayni yardim etmek isterdim ama bisi diyemem
      en iyi cevap secermisin bu arada o kadar tavsiye verdim dimi :)))

• ben de takipteyim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...