Beraber bir oyun oynamak ister misiniz KS üyeleri ? Bölüm2)

Arkadaşlar bu bölümde kelimelerimiz daha farklı olcak ve farklı birşey yapalım istedim bu sefer yaşamadığımız bi olayı yaşamış gibi kelimeleri kullanarak anlatacağız kısaca bilmeyenler için özet geçmek gerekirse 3 Farklı kelimeler güncelliycem sizde bu kelimeleri kullanarak farklı hikayeler anlatcaksınız yaşamadığınız bir hikayeyi yaşamış gibi hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilirsiniz en ilginç ve en komik olan yazı kazanır bol şans (:

1.Bölümü bilmeyenler için: link

Güncellemeler:
Kelimeler1)Dondurma-Sahil-Otobüs
Kelimeler2)Kuaför-Mehtap-İçki
Kelimeler3)Silah-Para-Sevgili

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Geçenlerde dondurmaaaaa diye anıra anıra ağlayan bir çocuk gördüm. Sonunda annesi aldı dondurmayı. Sahilde yürürlerken çocuk elindeki dondurmayı yemiyor öylece tutuyordu. Annesi "Oğlum yesene şunu" diye bağırdı. Çocuk yemedi. "Yesene şunu" diye cırladı annesi. Biraz yaladı bıraktı. Annesi akan yerleri yalamaya başladı. Çocuk ortalığı yıktı "Yemeee yemeee" diye. "Yaavvrum akıyor yemek zorundaydım" dedi annesi. "Oğlum yesene şunu! Oğlum ye şunu" diye zorlaya zorlaya oğlan da annesi yedi diye ağlaya ağlaya otobüse binip gitiiler.

Bu hikaye gerçek yalnız. sadece sahil ve otobüsü ben ekledim:)

0|0
    0|0
  • Çarşıda yürüyorum böyle kızın elinde dondurma yiye yiye gidiyor..ama öyle yiyor ki..neyse =D.Nasıl utanmıyor çekinmiyor diye düşünürken çete gençten geldi böyle bana da yapsana aynısını diye gülüp gittiler.Kız kaldı öyle.Yazık öyle yersen öyle olur =/.

(Oyun için yazmadım hayal ürünü değildir..yaşanmış bir olaydır.)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...