Protein tozuna ara vermek!!!?

Arkadaşlar merhaba 4. AY oldu bu spora başlayalı. fakat maddi sıkışıklıgımdan dolayı supplementlere ara vermem gerekicek. 1 ay kadar. sıkıntı yaratırmı

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Evet sorun olur protein tozu ek takviyedir kas yıkımını en aza düşürür kana direkt karışır metabolizmanı hızlandırır gelişimi hızlandırır sen bıraktıgın az bunlar terse dönüşür gelişim azalır kilo alımına başlarsın beslenmeni 2-3 kat protein alımına çekmen gerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• ben 2-3 aydır kullanmıyorum. Hatta sporada ara verdim. Ama kaldırdığım kilonun nerdeyse aynısını kaldırıyorum. Ama zorlanarak :D

0|0
    0|0
    • spora ara vermicem. ama protein tozuna 1 ay kadar ara vericem. agırlıklılarımın dusucegını bende bılıyorum. ama ben nerdeyse gunluk proteinimi tozdan alan bir herifim. acaba vücudu 1 ay için besleyebilirmiyimki

• bol bol tüketmeye calış ben öyle yapıyorum bu aralar yumurta sayısını 4 e cıkardım mesala sabahları bol bol da tavuk yemeye calısıyorum. Sende öyle yapa bilirsin fakat tabiyki suplementlerin verdiği performansı bekleme gelişim süren hem daha yavaş olur. Buda canını sıka bilir. Kaç hafta oldu bunu niye kaldıramayorum diye bilirsin

• Yaklaşık olarak 5 yıl sonra karaciğer Yağlanması sonucu büyük bir yıkıma ugrayaraksin. Geçmiş olsun şimdiden.

0|0
    0|0
    • ben buna inanmıyorum. bilimsel bir açıklaman olmadıgı sürecede inanmam. sonuçta takviye alıyosun. mucizevi birşey degıl bu

• Peki sana soru, gereksiz yere neden antibiyotik kullanmaman gerekir? Doğal olmadığı için olabilir mi? Sana makale atayım bekle.

• Yaratmaz arkadaşım sadece kilo alman biraz yavaşlar onun yerine bol bol tahin pekmez ye birde bıldırcın yumurtası acaip protein var günde iki tane ciğ ciğ iç 12 tanesi 2 lira mı ne

0|0
    0|0
    • Aslında sole bişey var. kilo alımına ihtiyacım yok. 1.90a 97 kiloyum yag oranım ise 11. bu vücudu koruyabilirmiyim

• Eyv kardeşim sağolasın

• reca ederim ne demek iyi geceler

Yükleniyor...