Konuşmaya hazırlıklar yaptıktan sonra çuvalladınımız mı yoksa işe yaradı mı?

hiçç önemli biriyle önemli bi konuda konuşmadan önce günlerce konuşma planladığınız yada süslü püslü cümleler hazırladığınız olmadımı ? sonuç hüsran ve karmaşamı oldu ? :) yoksa herşey planladığınız gibimi oldu ?

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• evett:) o yüzden hazırlanmamaya çalışıyorum. genel hatlarını kafamda çizip gerisini akışına bırakıyorum daha kolay oluyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• seminerleri çatır çatır halletmişimdir ama ikili ilişkilerde rezaletim :)

0|1
    0|0
  • prova yaptım(süslü cümleler sevmem) yaptığım provanın aynısını da istediğim şekilde aktardım.her zaman böyle oldu.bocalamam hüsrana da uğramam bu konuda :)

0|0
    0|0
  • sunum yapar gıbı olunca itici yapma duruyor içinden gelenı soylemek doğal olmak varken neden kalıplara uymaya çalışayım

0|0
    0|0
  • Planla iş yürümeyeceğini öğreneli çok oldu... Uyann !

0|0
    0|0
  • Şükürler olsun istediğim gibi oldu :D

0|0
    0|0
  • Plan sayılmaz ama aynı ortamda olacaktık buradan sordum soruşturdum ne giyeyim piknikte diye gelmedi daha da görmedim hiç:-D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Doğaçlama yapıyorum.

0|1
    0|0
  • Hep içimden geldiği gibi davrandım. Kadınlar salak değil, içten konuşmadığında anlarlar. Yani anlayıp anlamamaları senin profesyonelliğine kalmış tabiki.

İyi yalan söyleyebiliyorsan yürütürsün ama önceden plan yapmak falan çok mantıksız.

Konuşmaların değilde olayların planını yapabilirim.

Muhabbete yön vermek, oradan nereye gidileceğini tahmin etmek, söylediklerime vereceği tepkiler vs. vs.

Plan değil öngörü.

1|0
    0|1
Yükleniyor...