Erkeklerdeki göğüs (kası) hakkında ne düşünüyorsunuz?

Erkeklerde daha çok fitnessa gidenlerde göğüs kası çıkıyor bende de var arkadaşlarım dalga geçiyo ondan daha fazla da kıskanıyo :DD darbe gelince hissetmiyorum bazı kızların memesinden daha büyük falan diyolar ama tamamen kas dışardan bakınca da belli oluyo
erkeklerdeki göğüs (göğüs kası ) hakkında ne düşünüyosunuz? :))

Güncellemeler:
http://hizliresimyukle.com/image/Pbo5 benimki yaklaşık böyle bir şey

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• çok iyi ya öpüp okşanır ne güzel :)

0|0
    0|0
    • :DD biz onu kadınlarda hayal ediyoz valla sizde de mi var o :D

• valla ben görünce bana normal geliyo ikisi de biribirine zıt biri en solda biri en sağda arası baya ayrık boşa demiyolar "cinsel açlığın Afrikası Türkiye " diye :D

• ahah :)

Kızlar Ne Diyor 2

• ben begenirim

0|0
    0|0
  • fotoğraf gerek görmeden yorum yapamam :)

0|0
    0|0
    • tövbe tövbe ya şimdi çekme imkanım yok ama internette yakın olanlara bakıyım resmini atıyım

• beyaz da iyi ama sarışın olaydın iyiydi neyse çıkar bir sarışın karşıma vucut yapmaya devam ediyim :D

• et et çıkar belki

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence çok iyi duruyo
    Keşke üşenmesem de gitsem

0|0
    0|0
  • bnce super bnde yapmaya calisiyorum ztn fitness

0|0
    0|0
    • ben fitnessa başlamadan önce her gün şınav çekiyodum zayıf (60kg) olduğumdan tek yatışta 50 şınavdı şimdi 72kiloyum 35-40 civarı anca çekebiliyosan baya geliştiriyor.

• mayısta başladım spora ama ramazanda 4 kilo verdim geriye aldım şimdi zorluyorum 80 olmam lazım boyum 187 olduğundan

• hm aynn bnde 80 olmayi hedefliyorum yakn profillerimz brbirine ztn bn 6 ay gtmstm de bir ise yaramadi dye braktm tekrr basladm dha yeni bakalm nolck

Yükleniyor...