Evimi karıncalar basmış!

Tatilden yeni döndüm,keşke dönmeseydim. Ev (özellikle mutfak) karınca kaynıyor. Daha önce hiç böyle bir şey olmamıştı ilk kez başıma geliyor. Öldürmek de istemiyorum... Öldürmeden dışarı atmanın bir yolu var mı acaba? İlla ilaçlatmak mı gerekir?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bildiğin bebek pudrası yani talk pudra işe yarar. Dolaştıkları yerlere ve kapı önlerine biraz serpiştir. Faydasını dakikalar içerisinde göreceksin. Son derece ciddiyim emin ol ve uygula. Üstelik onları öldürmeden kaçırıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Defne yaprağı ufala biraz, tövbe ederler..

1|0
    0|0
  • bizim arkdaşın başına gelmişti şöyle bi yöntem söyledi ama uyguladı mı bilmiyom :) evin ortasına 1 kilo şeker döktü bütün karıncalar oraya toplanacak o da toplu katliam yapıp temizleyecekti bilmiyom buna benzer bişiler deneyebilirsin :)

0|0
    0|1
    • karınca kararınca karınca katliam:))) cok mu hoş çan yakınca daha faydalı uygulamalar bulunca yaz beklerforvette :))

• yani aslında tam olarak katliam yapmayadabilirsin :D zaten toplu yemek vermişsin bi yakınlık olmnuş güzel bi konuşma yapıp evi terketmelerini de söyleyebilirsin bu da bi çözüm :D

• Mutfaktan dış kapıya doğru ekmek kırıntıları bırak kendileri zaten yem derdinde olup evinden çıkarlar

0|0
    0|0
  • Hemen eczaneye uğra orada ya hazırda vardır ya da birşeyler ayarlarlar..

0|0
    0|0
  • yuvalarından kapıya doğru tuz ve şeker karıştırıp yol yap.onlar kendiliğinden çıkar sakın öldürme

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim hemen yapıyorum.

• rica ederim yanlızca onlara söyle fazla yemesinler yoksa toplu cenaze kaçınılmaz olur:)

• çok kötü bir durum üzüldüm ayakkabılara gelmiş olabilirler

0|0
    0|0
  • besle onları sefkatle yaklaş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Karıncaların uzaklaşmasını sağlayan birtakım kimyasallar var,onlardan alana dek,

idareten karıncaların olduğu yere limon dilimleri koy.

Salatalık kabuğu da işe yarar diye duymuştum ama onu denemedim hiç..

Denemende fayda var yinede..

0|1
    0|0
  • tuzdan kacıyorlar:D

0|0
    0|0
  • Güzelce süpürge mak ile çek hepsini. Her yeri her köşeyi. Sonra temizle her yeri. Yoksa çoğalırlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...